Влада Швейцарії в Цюріху 3 грудня почала нову хвилю арештів чиновників Міжнародної федерації футболу у справі про корупцію. Там в цей час проходить виконком організації.

Про це повідомляє видання The New York Times.

Звинувачення можуть пред'явити більш ніж десяти чиновникам футбольної організації. Ініціатором арештів виступила влада США.

Зазначається, що в основному це будуть чиновники Південноамериканської конфедерації футболу і Конфедерації футболу Північної і Центральної Америки і країн Карибського басейну. Але поки не розголошуються їх імена та посади.

На даний час вже арештовані два президенти цих асоціацій – Хуан Анхель та Альфредо Хавіт, відповідно.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні, 7 червня: спокуси тельців, сварки терезів і плани водоліїв Кого позбавлять відстрочки від мобілізації у червні: озвучено повний список Власники земельних ділянок хапаються за голову: доведеться викласти до 30 тисяч ПриватБанк виплатить 5000 гривень: як отримати гроші на картку
Показати ще

Представники правоохоронних органів розповіли, що серед кандидатів на арешт немає колишнього президента ФІФА Йозефа Блаттера.

Читайте також: УЄФА не розведе Росію і Туреччину на Євро-2016

Проти чиновників висунуть звинувачення в рекеті, відмиванні грошей і шахрайстві.

Виконком триватиме у Цюріху з 2 по 3 грудня.

Нагадаємо, 23 листопада арбітражна палата комітету з етики ФІФА відкрила справу стосовно Блаттера і керівника УЄФА Мішеля Платіні. Екс-президента організації звинувачують у підписанні "невигідного для ФІФА" контракту. Також йому закидають виплату у 2011 році "невиправданого гонорару" Мішелю Платіні. Його розмір склав два мільйони швейцарських франків.