Збірна України з біатлону не братиме участь у чемпіонаті Європи, який відбудеться з 24 по 28 лютого в Тюмені, Росія.

Про це заявив президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак в інтерв'ю для телеканалу "UA Перший".

"Ми поки не плануємо брати участь у чемпіонаті Європи. Він проходитиме за тиждень до початку чемпіонату світу. До того ж - це далеко, складно добиратися, проблеми з провозом зброї", - зазначив він.

За словами президента ФБУ, ймовірність пропуску чемпіонату Європи українськими біатлоністами велика - 70 відсотків.

При цьому Бринзак спростував версію, що в Тюмень наші біатлоністи не поїдуть через брак грошей: "Фінансове питання не стоїть. У нас просто немає бажання. За тиждень до чемпіонату світу це ніяк не вписується в програму підготовки, а везти туди третій склад немає ніякого сенсу".

Популярні новини зараз
Влаштувався на роботу — забудь про ТЦК: юрист роз’яснив несподівану норму для призовників Мобілізації можна не боятися: в Україні знімуть з військового обліку чотири категорії чоловіків Без скандалів і бусиків: ТЦК переходять на нові правила мобілізації Не чекайте запрошення: українцям можуть суттєво підвищити пенсію – що потрібно встигнути
Показати ще

Читайте також: Біатлоністка Підгрушна виграла другу бронзу на етапі Кубка світу

Восени лідер нашої жіночої збірної Олена Підгрушна заявила, що не планує в цьому сезоні виступати на території Росії. Раніше в інтернеті гуляла "качка" про те, що Підгрушна воювала снайпером в АТО і, незважаючи на всю божевільність повідомлення, вона не хоче ризикувати і виправдовуватися перед спецслужбами Росії.

До слова, російські журналісти поскаржилися організаторам етапу Кубка світу з біатлону в словенській Поклюці, що трибунах були червоно-чорні прапори УПА.