Президент ФІФА Йозеф Блаттер заявив, що не має наміру відмовлятися від боротьби за цей пост на наступних виборах.

"Я не пішов у відставку. Скоріше за все, на позачерговому виконкомі ФІФА я знову виставлю свою кандидатуру на вибори президента", - цитує Блаттера The Independent з посиланням на Blick.

Нагадаємо, 2 червня Блаттер оголосив про рішення піти у відставку у зв'язку з корупційним скандалом у ФІФА.

Читайте також: Бойкоту не буде - збірна України подала заявку на ЧС-2018

Вибори президента організації, швидше за все, відбудуться 16 грудня. Точна дата стане відома на позачерговому виконкомі ФІФА, який пройде 20 липня.

Популярні новини зараз
Привид на сімейній прогулянці? Камера випадково зафільмувала біля дитини те, що неможливо пояснити, відео Комісія при обміні "білих доларів": українцям пояснили, чи законно це Кожен кВт на 60% дорожче: для кого зміниться вартість світла у травні У метро змінюють правила: кого більше не пустять
Показати ще