Убитий в Києві колишній депутат Державної Думи РФ Денис Вороненков був свідком у справі про держзраду Віктора Януковича, і в справі про злочини під час Євромайдану.

Про це сказав начальник Департаменту спецрозслідування Генпрокуратури Сергій Горбатюк в ефірі одного з українських телеканалів.

"Так, дійсно він дійсно був викликаний для допиту також і щодо злочинів, скоєних під час протестних акцій, що стосується діяльності в цей період часу злочинної організації, факт якої ми розслідуємо", - сказав Горбатюк.

Прокурор зазначив, що слідчі намагалися з'ясувати, як на події на Майдані реагували російські чиновники. Зокрема, українську сторону цікавили події, пов'язані із з'їздом в Харкові, який прихильники Януковича запланували на 22 лютого.

Раніше "Знай.ua" повідомляв, що колишній депутат Держдуми Росії Денис Вороненков міг знати, що спровокувало стрілянину на Майдані в Києві в 2014 році.

Популярні новини зараз

Легенда "Танців з зірками" Катерина Кухар описала своє меню: "Сьогодні - вівсянку, завтра - голодувати"

Вагітна Катерина Осадча "сховалася" в морі від страшних пожеж у Туреччині

Руслан Євдокименко показав дорослу онуку Софії Ротару: "Неймовірні"

Леся Нікітюк жорстко відповіла на докір про неголені ноги: "Задеріть спідницю і розглядайте"

Показати ще

Крім того, російські слідчі планують допитати колишнього депутата Держдуми Росії Іллю Пономарьова, який проживає в Києві, щодо вбивства його колеги Дениса Вороненкова.