Президент України Петро Порошенко і президент Латвії Раймондс Вейоніс підписали угоду про спільну роботу у сфері екології.

Відповідний документ глави держав підписали сьогодні, 4 квітня. Про це повідомив у своєму Twitter прес-секретар Порошенка Святослав Цеголко.

"Угода між Міністерством екології та природних ресурсів України і Міністерством охорони навколишнього середовища та регіонального розвитку Латвійської Республіки підписали Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак та Міністр охорони навколишнього середовища та регіонального розвитку Латвійської Республіки Каспарс Герхардс", - додали в прес-центрі Петра Порошенка.

Відзначається, що співпраця спрямують на стримування і рішення загальних проблем в навколишньому середовищі, а також на раціональне використання природних ресурсів, кількість яких, як відомо, скорочується з катастрофічною швидкістю.

Раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що Раймондс Вейоніс прокоментував масштаби впливу російської агресії.

Популярні новини зараз
Скільки балів потрібно для вступу у виші 2026 році: на скільки треба скласти НМТ, щоб потрапити на бюджет Соціальні виплати скасують: українців чекає нова реформа — кого залишать ні з чим ПриватБанк запровадив нові правила: що тепер робити з валютою В Україні скасували доплату до пенсії: хто втратить гроші
Показати ще