Сьогодні поблизу Нового Уренгоя сталася пожежа на газопроводі. Загоряння спровокував зрив заглушки.

Про це повідомляють в окружному управлінні МНС.

У селищі Лимбияха та місті Новий Уренгой газопостачання працює стабільно. За попередніми даними, загиблих або постраждалих немає.

В результаті вибуху стовп полум'я був близько 20-ти метрів. Як виявилося, газопровід прорвало у важкодоступному місці.

Читайте також: Вже п'ятнадцять гектарів торфовищ горить на Київщині (фото)

Популярні новини зараз
Банки будуть вибухати, а кришки - злітатимуть: в Україну завезли спецію, яку небезпечно додавати в консервацію Банки встановили ліміти на зняття грошей Українцям встановили обмеження: не вдасться перевезти через кордон Продається на ринках та магазинах: в Україні з'явився на прилавках смертельно небезпечний продукт
Показати ще

Стало відомо, що за допомогою закриття газових засувок, пожежу на газопроводі вже ліквідували.

Нагадаємо, неподалік від села Веселинівка Київської області, через пожежу лунали вибухи снарядів часів Другої світової війни. Налякані місцеві мешканці викликали рятувальників.