Російський рубль обвалився після угоди щодо Ірану

поділитись
Курс євро в ході ранкових торгів досяг позначки 62,69 рублів, що на 48,5 копійок вище за рівень закриття торгів понеділка

Сьогодні торги на Московській біржі відкрилися падінням курсу рубля.

Про це повідомляє Власти.нет

Це співпало з появою інформації про те, що Іран і країни через місяць домовилися з приводу скасування санкцій. Зниження курсу рубля відбувається на тлі нового падіння цін на нафту, які в процесі скасування обмежень з Ірану знову опустилися нижче 57 доларів за барель.

"Нафта Brent продовжує курсувати в інтервалі 55-59 доларів за барель. Пробиття рівня в 60 доларів за барель вгору вимагає потужних драйверів. Сформована ситуація перешкоджатиме подальшому зміцненню російського рубля по відношенню до долара", - відзначає аналітик АКБ "Російський Капітал" Анастасія Соснова.

Водночас долар і євро подорожчали на 50 коп.

На сьогоднішніх торгах курс долара вперше за тиждень перевершив позначку 57 рублів і піднявся до 57,113 рублів, що на 59,3 копійок вище за рівень закриття торгів у понеділок.

Курс євро в ході ранкових торгів досяг позначки 62,69 рублів, що на 48,5 копійок вище за рівень закриття торгів понеділка.

Матеріал по темі: Російський рубль обвалився через падіння цін на нафту

Нагадаємо, що делегації Ірану і шести країн - міжнародних посередників на зустрічі у Відні домовилися про часткове зняття збройового ембарго. Це дозволить країні поставляти оборонне озброєння своїм регіональним союзникам для боротьби з тероризмом і екстремізмом.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Вибір редакції, Суспільство
19.03.2018
Історія однієї маленької утопії
0
0
18:58 12.03.2018