Перевіркою фактів знущань і насильства над дітьми в "Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей служби у справах дітей Одеської обласної державної адміністрації" займуться обласна поліція та Державне бюро розслідувань. Про це повідомили в Генпрокуратурі.

Правоохоронцям належить з'ясувати, чи дійсно працівники притулку «Світанок», як установа називалася до 2018 року, допускали порушення прав дітей, принижували, ображали і били їх, а також заохочували сексуальне насильство над дітьми, і чи брали участь у всьому цьому співробітники приватної охоронної фірми «Центр».

Нагадаємо, палять шини, б'ються і стріляють: на Чернігівщині активісти влаштували справжнє пекло "сліпим" поліцейським.

Як повідомляв Знай.uа, підлітка жорстоко закатували в Прилуках, придумавши банальну відмовку: поліцейську ділянку у вогні, народний гнів потрапив на відео.

Знай.uа писав, скандал в одеському притулку "Світанок" набирає обертів: підозрювані у знущаннях над дітьми охоронці "розродилися" поясненнями.

Популярні новини зараз
Олексій Арестович повідомив що його вигнали з ОП Зеленського, вже знайшов нову роботу: "З мене знущаються" Фінський генерал відповів росіянам на претензії про вступ до НАТО: "Вже зариті в землю" Історія українського героя, який боронив "Азовсталь" до останнього подиху: "Вчинив як правильно" Автор "Квартал 95" Валерій Жидков зізнався у власному безсиллі: довелося проміняти квартиру на вагон під землею
Показати ще