Поки Україна всіма можливими силами намагається вирішити наболілі питання тимчасово окупованих територій, просто у стінах Верховної Ради знайшлися депутати, які намагаються спекулювати на одній із найбільших проблем держави.


Мова йде про "Опозиційний блок", куди, за даними ЗМІ, входить значна частина колишніх регіоналів. Нещодавно у мережі опублікували знімок рекламного бюлетеню партії. У ньому згадується Дніпропетровська область та необхідність "проведення реформ".

Викликає сумніви назва: "Відродження промислового потенціалу: новий Донбас на Дніпропетровщині".


Автори звернення стверджують, що мають намір підняти рівень виробництва, втім чи доцільно згадувати у цьому контексті територію, яку з 2014 року заполонили терористи під проводом путінської армії, "віджали" численні підприємства та зруйнували будинки мирного населення – питання риторичне.

Популярні новини зараз

Центр Києва перекрили перед виступом Зеленського: чергують силовики з автозаками, всі фури перевіряють

Під вікна Кличко притягнули тварин - все через маршрутки-розвалюхи: "Людей возять, як баранів"

"Кадетство" - серіал, який всі дивилися після школи: як виглядають актори через 15 років

Новий штам коронавірусу "Омікрон" вже косить молодих: лікар розповів про перші симптоми - втома, прискорений пульс та температура

Показати ще

Донбас
Донбас

"Дніпропетровщина повинна стати новим Донбасом для України. Поки заводи працюють – область живе", - таким слоганом завершили звернення.

Донбас
Донбас


Втім, чи варто дивуватися таким діям "Опозиційного блоку", якщо навіть у деяких підручниках для українських школярів розповсюджують зовсім не патріотичні настрої. В одному з них, приміром, взагалі пишуть, що рідна мова – російська. Навіть як для тренувальної вправи, виглядає не дуже, ось, до речі, і фото:


Дивіться: Зруйнований Донбас – винних і відповідальних немає?


Нагадаємо, проти "Київпастрансу" розпочали розслідування щодо "сімейного бізнесу" чиновників.
Як повідомляв Знай.ua, розкрито схему отримання карти поляка українцями.
Також Знай.ua писав, відомий пропагандист "прозрів" після виборів у Росії.