Українці вже звикли до того, що жодні вибори поки що не "ліквідували" старі обличчя у новому парламенті. На майбутньому голосуванні, у 2019 році, ми знову можемо побачити знайомі всім прізвища, котрі фігурували у гучних скандал, не тільки корупційних, але при цьому не позбавлені мандату.


Про одного з таких політиків на своїй сторінці у Facebook нагадав юрист, блогер Михайло Шнайдер – мова йде про народного депутата Юхима Звягільського, якого позаочі називають "корупційним патріархом українського парламенту".

"народний депутат України абсолютно скликань. Ось уже 27 років поспіль, Звягільський займає крісло нардепа. Ще Юхим Леонідович: Герой Соціалістичної праці, Заслужений шахтар, нагороджений орденами Леніна, червоного прапора. Він один із засновників "Партії Регіонів" і мільярдер", - прокоментував Шнайдер.

Юхим Звягільський
Юхим Звягільський

Популярні новини зараз

Діду, затопи грубку: українці масово переходять на дрова через дорогий газ

Леся Нікітюк показала помідорчики найближчої людини: "Приїхала"

В Україну сунуть морози: коли чекати мінусів зі снігом

У Києві діти намагалися скинути переляканого кота з вікна багатоповерхівки: жалібно нявкав і дригав лапками

Показати ще

Блогер додав, що біографія депутата більше нагадує гостросюжетний трилер: чого там тільки немає, і тіньова імперія бізнесу, і втеча за кордон. Але найцікавіше навіть не це. У 2014 році Звягільський встановив черговий "рекорд": він набрав найбільшу кількість голосів: 1 454, до речі, у прифронтовому регіоні.

"Унікальний персонаж, якого ми обов'язково побачимо в списках кандидатів. А ось чи поб'є Звягільський свій власний рекорд, це вже залежить тільки від нас ...", - підсумував Шнайдер.


Юхим Звягільський

Юхим Звягільський
Юхим Звягільський


Один із засновників "Партії Регіонів", народився у Донецьку, в родині радянських службовців, у 80-х роках розповідав про своє "просте пролетарське походження".

Юхим Звягільський
Юхим Звягільський


Хоча насправді його батьки були точно не з бідних, вони активно співпрацювали із місцевими єврейськими громадами, тому змогли побудувати непогану кар'єру в структурах радянської влади. В іншому випадку їх сім'ю не евакуювали б з Донецька в 1941 році.

Юхим Звягільський
Юхим Звягільський


Коли більшість однолітків важко працювали ще з 7 років, Юхиму це було не потрібно, він навіть не був ні в армії (тоді ще варто було служити три роки за законом, або чотири, але на флоті).


На хвилі страйку 1989 року Звягільський вперше був обраний народним депутатом ще радянської ВР, його відносини з Леонідом Кравчуком складалися досить непросто, грунтуючись на постійному шантажі з боку "донецьких".


Коли СРСР розпався, Звягільський заявляв: "Донбас може захотіти таку ж автономію, як і Кримська область" (з 1992 року автономна республіка), натякав на можливість "відродження Донецько-Криворізької республіки (ДКР )".

Юхим Звягільський
Юхим Звягільський


Це Звягільському належить авторство гасла "Донбас ніхто не поставить на коліна!" (нині його постійно використовую сепаратисти).

Юхим Звягільський
Юхим Звягільський

До того моменту Звягільський уже обрався головою міськради і міськвиконкому Донецька (зберігши і депутатський мандат, і фактичне керівництво шахтою).


Дивіться: Юхим Звягільський проти Богатирьової


Нагадаємо, Ніна Южаніна носить годинник вартістю 11 євроблях.
Як повідомляв Знай.ua, Ляшко осоромився на весь світ через Єрусалим.
Також Знай.ua писав, Луценко зібрався подати у відставку.