У місті Покровськ Донецької області натовп агресивно налаштованих тітушок, іменованих представниками партії «Національний корпус» 26 вересня увірвалася в офіс партійної організації «РОЗУМНА СИЛА», влаштували погром в приміщенні і погрожували розправитися з партійцями, пише Голос.

Керівник партії «РОЗУМНА СИЛА» Олександр Соловйов, який на даний момент знаходиться в ЄС на зустрічі з європарламентарями заявив, що ці факти як і в цілому тиск на партію з боку влади вже озвучені європейським партнерам і будуть широко подані розголосу на засіданні Парламентської Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ).

«Влада за підтримки псевдопатріотичних організацій буде робити все, щоб придушити будь-яку активність громадян, якщо вона йде врозріз з її лінією. Але ми не дозволимо себе залякати. Ми знаємо, що українцям потрібен мир: щодня нам надходять сотні повідомлень і дзвінків від наших співвітчизників. І ми будемо боротися за припинення війни спільними зусиллями! Зараз я перебуваю в Німеччині і хочу повідомити всім нашим членам та прихильникам, що Європа від таких дій влади в шоці. Всі факти погромів і нападів будуть широко представлені нашими європейськими партнерами на засіданні ПАРЄ », - заявив А. Соловйов.

Популярні новини зараз
Головне за 17 серпня: розставання Горбунова, приїзд Ердогана до Зеленського, стрілянина в лікарні та насолода Каменських Росіяни та білоруси "похвалилися" своїми досягненнями — що не вкрали, про те збрехали Наталія Кличко вперше порушила мовчанку і пояснила розлучення з мером Києва Популярна крупа встановила новий ціновий рекорд: дозволити собі зможе не кожен
Показати ще

Факт нападу стався вранці. Близько 100 осіб зібралися біля будівлі, де розташовується офіс партії, викрикуючи образливі заклики і влаштовуючи повне беззаконня. Більшість - у «фірмовому» одязі Нацкорпуса. Молодики зірвали банер «розумною СИЛИ» під гасла «Слава Україні!», Після чого увірвалися в офіс партії, розгромили його, зіпсували офісну техніку та меблі.

Однак цим бандити не обмежилися. Всім натовпом вирушили до будинку керівника Покровської міської організації партії, де на той момент перебувала лише його вагітна дружина. Тітушки вигукували під вікнами погрози і образи і розійшлися після того, як записали свої погрози і гасла на асфальті під вікнами.

Це сталося саме тоді, коли активісти «РОЗУМНОЇ СИЛИ» готувалися до збору підписів під Народною декларацією про мир.

Раніше партія заявила про свою програму з відновлення миру на Донбасі. І відразу ж партійці відчули колосальний тиск з боку влади! На «РОЗУМНУ СИЛУ» обрушилася хвиля негативу, інформаційних фейків, абсурдних звинувачень, що цілком очікувано, оскільки владі не вигідно припиняти війну, і вона всіляко перешкоджає будь-яким мирним ініціативам. І робить це під прикриттям праворадикальних організацій.

У заяві партії, опублікованій на офіційному сайті говориться, що спроби Нацкорпуса вислужиться перед владою на агресивному націоналізмі не роблять честі цій політичній силі. Вони тільки доводять її цілковиту байдужість до інтересів країни.

«Будь-які заклики до відновлення миру в Україні сьогодні наштовхуються на протидію адмінресурсу. Це не просто дивно - це дико, абсурдно, немислимо, але це так - сьогоднішня влада прагне продовжувати війну усіма силами: розпалюючи ненависть, підігріваючи конфлікт, всіляко провокуючи загострення ситуації », - йдеться в заяві.

Нагадаємо, 14 вересня керівництво політичної партії «РОЗУМНА СИЛА» заявила про народне віче для відновлення миру на всій території України і закликало всіх громадян звертатися в партію для підписання народної декларації про мир. Уже через кілька днів керівництво партії та активісти з української сторони зустрілися з мирними громадянами на непідконтрольною Україні територіях і підписали спільну Народну декларацію про мир. Партія стала першою політичною силою, яка поїхала спілкуватися з мирними громадянами України, які перебувають по той бік конфлікту за весь час бойових дій.

19 вересня партія отримала запрошення від європейських політиків для презентації мирних ініціатив в ЄС.