Губернатор Київської області Олександр Горган у відповідь на подання державного секретаря Міністерства інфраструктури України Андрія Галущака погодив звільнення директора ДП "Украерорух" Дмитра Бабейчука ще у червні поточного року.

Про це повідомляє УНН.

Нагадаємо, що напередодні, держсекретар МІУ Галущак звернувся до губернатора Київщини Горгана з проханням погодити звільнення Бабейчука з посади директора ДП "Украерорух". Таку процедуру передбачає чинне законодавство України.

Після отримання погодження, у МІУ немає жодних перепон для підписання наказу про звільнення Бабейчука з посади директора ДП. Однак, вже більше 4-х місяців відповідне рішення керівництвом МІУ із невідомих причин не приймається.

Популярні новини зараз
Валерій Жидков з "Квартал 95" виконав давню мрію харків'янки: "Поговорити наживо" Українцям показали справжнього Олексія Арестовича, таким його знають не всі: " То Подоляк знімав" Паливна криза в Україні: Японія простягнула руку допомоги для вирішення проблеми "Вже, на жаль, не з нами..." Настя Каменських з мамою змусила українців плакати
Показати ще

Зауважимо, що звільнення Бабейчука вимагає колектив "Украероруху" вже понад 10 місяців. Такі рішення були прийняті вже двічі під час конференцій трудового колективу.

На підприємстві переконані, що особи, які можуть бути причетними до корупційних скандалів та кримінальних проваджень, не повинні очолювати стратегічні державні підприємства.

Також додамо, що, з причин невиконання МІУ вимог колективу, співробітники "Украероруху" напередодні розпочали процедуру трудового спору (конфлікту).

Нагадаємо, глава міністерства інфраструктури України Володимир Омелян зробив заяву про те, що після завершення роботи на нинішній посаді в уряді планує йти у політику.

Як раніше повідомляв Знай.ua, в мережі спливла скандальна переписка Володимира Омеляна.

Раніше портал Знай.ua писав, що у Національному антикорупційному бюро (НАБУ) стверджують, що мають усі підстави вважати про незаконне збагачення глави Мініфраструктури.