В Україні потрібно викорінити таке поняття, як олігархія, та розвивати економіку держави завдяки малому та середньому бізнесу. Про це розповів народний депутат від партії "Наш край" Сергій Шахов, відповідаючи на питання українців.

Політик зазначив, що зараз олігархи можуть впливати на будь-які сфери, маючи своїх кишенькових політиків.

"Я проти олігархії в нашій державі. Те, що державу пограбували, те, що олігархи нажилися на нашій державі, на людях, які будували нашу державу. Я проти взагалі будь-якої олігархії, проти того, щоб олігархи керували кишеньковими депутатами, які сидять в Верховній Раді, фракціями, які лижуть сьогодні чобіт олігархам. Вибігають з вилами на трибуну, а потім кричать, що вони люблять Україну і хочуть потім продати землю або жеруть цю землю", – розповів нардеп.

Шахов зазначив, що на сьогодні важливо повернути державі монополії у важливих для економіки галузях.

"Тому я за те, щоб олігархічний клас взагалі в Україні зник. Повинні бути як в Китаї, або в Сінгапурі, або в Грузії, багаті люди, олігархів не повинно бути. Повинна розвиватися наша економіка через малий та середній бізнес або державні підприємства і повернення монополій в нашу державу. Це газ, вода, нафта та не треба чіпати землю взагалі, бо це є багатством нашої держави", – підсумував він.

Популярні новини зараз

Папа римський Франциск зажадав зупинити насильство на Донбасі: "З тривогою слідкую"

Скрябін увійде в історію в самому серці Києва: ноти вже на асфальті

Суддя "Майстер шеф" Ектор Хіменес-Браво похвалився шикарним маєтком під Києвом

В Україні різко підскочать ціни на електроенергію: хто заплатить за комуналку більше вже з травня

Показати ще

Зазначимо, що раніше Шахов розповідав, чому олігархам не вигідно, щоб Україна мала власні, державні шахти.

"От 18 мільйонів тонн сьогодні можна підняти і забезпечити Україну своїм вугіллям. Я пояснив, що сьогодні наживаються олігархи, "смотрящі" так звані за вугільною галуззю і спеціально руйнують разом з міністром енергетики та палива Насаликом вугільну галузь", – додав політик. "Тому що сьогодні не вигідно, щоб держава мала свої державні шахти. І сьогодні олігархи везуть вугілля з Африки. Треба відмінити формулу Роттердам+… От уявіть, з Африки везуть вугілля, бо їм вигідно, а з України – невигідно", – розповів Шахов.

Дивіться: Сергій Шахов про ввезення машин на іноземних номерах в Україну

Нагадаємо, Шахов поставив Гройсману та Реві купу незручних питань, які турбують кожного українця. Як повідомляв "Знай.ua", Шахов показав, чим закінчуються масові скарги та звернення до чиновників. Також "Знай.ua" писав, Шахов прокоментував очевидну вигоду машин на іноземних номерах.