"Майбах", "Бентлі", "Порше", елітна квартира у центрі Києва та 80 мільйонів гривень на "чорний день". Ні, це не казкова мрія простого українця, а реальне життя народного депутата Олександра Пресмана.

Як зазначив на своїй сторінці у Facebook юрист, блогер Михайло Шнайдер, політик ще й бере з бюджету кошти на орендовану квартиру – справжній тобі безхатько, хоча насправді це не так:

Олександр Пресман
Олександр Пресман

"А тепер увага. Олександр Пресман як іногородній депутат, щомісяця отримує з бюджету України, а фактично з наших з вами кишень, компенсацію в розмірі 20 тисяч гривень. Саме ця компенсація виплачується йому за проживання в готелі, в якому він не живе і ніколи не жив. Де межа цинізму? Де межа здорового глузду? Це просто не вкладається у мене в голові. Навіть страшно уявити, наскільки ці хлопці люблять гроші. А на що вони готові заради них піти, я думаю здогадується кожен українець", - додав Шнайдер.

Олександр Пресман
Олександр Пресман

Популярні новини зараз

Михайло Поплавький запропонував змінити гімн "Ще не вмерла України...." на свою пісню, земляки сміються: "Ваша пісня і так гімно"

"Федя-двірник": зірка "Сутінків" Крістен Стюарт в безглуздому вигляді стала "жертвою" папараці

У їдальні Верховної Ради з'явився дивний десерт за 66 гривень - "Білосніжка і сім гномів": "Самим не гидко?"

Рома Свечкоренко повернувся до Злати Огнєвіч обманом: на шоу "Холостячка" трапилася афера століття з розлученням

Показати ще

Дивіться: Мільйонери з компенсаціями і клан митників

Нагадаємо, українцям показали "ідеального" президента. Як повідомляв "Знай.ua", у мережі опублікували фотографії спеціальної канадської в'язниці. Також "Знай.ua" писав, поляка запитали, що не так з Україною.