Микола Азаров, один з головних "героїв" часів екс-президента-втікача Віктора Януковича, зганьбився висловлюванням про Майдан.

Відповідне фото опублікував журналіст Денис Казанський.

"Коли дуже хочеться процитувати Гітлера, але немає підстав", — написав Казанський. На опублікованому фото видно, що Микола Азаров звинувачує українську владу в тому, що вона практично «знищила» мораль і совість.

"Єдине досягнення Майдану за п'ять років – повна деградація моралі і совісті. "Совість – це химера" – говорить Гітлер. "І я звільняю від неї", — сказав подільник "легітимного".

Популярні новини зараз

Настя Каменських зізналася в проблемах із зайвою вагою і показала фото: "Багато років соромилася"

Потап підкорив Каменських романтичним сюрпризом: тисячі кілометрів - не перешкода

Вдова Кернеса Гайсинська позбулася двох "дітей" покійного мера

Нова пошта повідомила про зміни в оплаті посилок: списуватимуть автоматично

Показати ще

Це стало причиною великої кількості їдких коментарів з боку користувачів мережі.

"Кривосися знає Гітлера?", "Чорт картавий", "Деградація може стати досягненням тільки для Азарова", "Вони всі читають Гітлера, Геббельса та інших своїх кумирів", — пишуть вони.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Верховна Рада на офіційному рівні прийняла довгоочікуваний Закон "Про внесення змін до статутів Збройних Сил України". Документом регламентується нове вітання в українській армії: "Слава Україні!" та "Героям Слава!". Втім, знайшлося чимало народних обранців, які відкрито виступили проти таких ініціатив.

Як повідомляв портал "Знай.uа", "Рішення Ради ЄС від 5 травня 2015 року, про внесення змін в рішення З 2014 року щодо обмежувальних заходів стосовно деяких осіб, організацій та органів, що було пов'язано з ситуацією в Україні, анулюються, в тому пункті, який стосується пана Миколи Яновича Азарова", - йдеться в постанові суду.
"Знай.uа" писав, що, незважаючи на рішення ЄС скасувати санкції, застосовані до колишнього прем'єр-міністра України Миколи Азарова, його активи в Україні і за кордоном, як і раніше арештовані. Прес-секретар Генпрокуратури Андрій Лисенко підкреслив, що практично всі виявлені активи колишніх топ-чиновників часів Віктора Януковича - в тому числі Азарова заарештовано за різними кримінальними справами як в Україні, так і за кордоном.