Опозиційний політик Михайло Добкін прокоментував повідомлення в Твіттер прем'єр-міністра РФ Дмитро Медведєва вкрай емоційно

Прямо під повідомленням він написав- «Внести в список усіх, хто голосував за виключення Бойка і Льовочкіна з фракції в ВР і оголосити це захистом інтересів російської держави? Маразм міцнішав!»

Михайло Добкін
Михайло Добкін

Нагадаємо, що в Росії 25 грудня розширили список санкцій проти більш, ніж 200 фізичних та юридичних осіб України. Згідно з документом, всього в санкційному списку тепер числяться 567 фізичних і 75 юридичних осіб, раніше у списки було 322 громадянина України та 68 компаній, пише Обозреватель.

«Список фізичних і юридичних осіб України, щодо яких будуть застосовуватись спеціальні обмежувальні заходи, розширено. Я підписав відповідну постанову. Це зроблено для захисту інтересів російської держави, компаній і громадян Росії» , ― заявив російський прем'єр-міністр Дмитро Медведєв в Twitter.

Популярні новини зараз
Доведеться платити понад 10 гривень за куб: українцям показали нові ціни на газ у лютому Порушники можуть їхати? Українських водіїв "звільнили" від штрафів Платіжки витягнуть останні копійки? В Україні прогнозують підвищення тарифів на деякі комунальні послуги Прості поради, як правильно зварити пшоно: буде дуже смачним і не гірчити
Показати ще