Кандидат у президенти Володимир Зеленський закликав своїх потенційних виборців разом скласти передвиборчу програму.

Відповідний ролик шоумен оприлюднив 8 січня. Користувачі соцмереж оохоче погодилися йому допомогти, пропонували ідеї, ділились основними, на їхню думку, проблемами в країні. Найпопулярніші коментарі зібрав Радіо.Свобода.

Наша програма. Крок 1. Зробимо це разом! #зробимоцеразом #ze2019

Geplaatst door Владимир Зеленский op Dinsdag 8 januari 2019

Популярні новини зараз
Блогера-"мажора" Захара Палантіна спіткало покарання за побажання смерті воїнам ЗСУ: суд виніс вердикт Відпустка в Єгипті скасовується: акула в Хургаді напала на туристів, дівчина залишилася без ноги та руки Ольга Сумська, Андрій Бєдняков, Алан Бадоєв: українські зірки, які втратили найближчих людей під час війни Оля Полякова спантеличила дивною поведінкою з фанаткою під час концерту: "У мене їх двоє"
Показати ще

"Мені здається, старі політики живуть простим принципом – ні у кого нічого не запитуючи, багато обіцяти. Я зроблю по-іншому. Ми напишемо мою програму разом з тобою", ​–​ зявив політик у своєму зверненні.

У свою чергу, Зеленський назвав основні передвиборчі обіцянки кандидатів у президенти та закликав долучитись до створення його власної кампанії – написати топ-5 проблем в Україні.

У коментарях користувачі почали перелічувати проблеми. Найчастіше згдували корупцію, війну на сході України та низькі зарлапати.

Декому пропозиція від потенційного кандидата в президенти видалась не дуже серйозною.

Зеленский сделал первую серьезную ошибку в кампании, обратившись к избирателям с предложением сформировать ему...

Geplaatst door Yuriy Romanenko op Dinsdag 8 januari 2019

Зеленский — это бренд. О его политической программе нужно спрашивать у управляющей компании, которая этот бренд...

Geplaatst door Сергей Дидковский op Dinsdag 8 januari 2019

Інші навпаки, вважають, що такий хід є дуже правильним.

Самое страшное в походе Зеленского то, что эта компания все делает технологически правильно. Очень хочется взглянуть на свежую социологию, очень.

Geplaatst door Serhii Shcherbyna op Dinsdag 8 januari 2019

Дехто виступив із більш конкретними пропозиціями.

Владимир Зеленский, поки всі думають над нашою програмою, і раз ми вже робимо спільну справу... Давайте дивитися на...

Geplaatst door Ivan Marunych op Dinsdag 8 januari 2019

Володимир Зеленський запропонував українцям написати йому про 5 головних проблем країни, щоб разом скласти його...

Geplaatst door Олександра Сергієнко op Dinsdag 8 januari 2019

"Передвиборчі програми в Україні ніхто в принципі не виконує. Традиція така. Тому вищезгадане звернення Зеленського (хоча це міг бути будь-хто з кандидатів) – це лише привід зайвий раз зрадіти, що на програми в Україні забивають болта на другий день після виборів", - прокоментував користувач ставлення Володимира Зеленського до невиконаних передвиборних обіцянок інших кадидатів у президенти.

От ви мене питаєте, чи добре те, чи ні, що Зеленський (хоча це міг бути будь-хто з кандидатів) звернувся до народу з...

Geplaatst door Євгеній Лешан op Dinsdag 8 januari 2019

- Скласти за Зеленського його передвиборчу програму. {===Ви знаходитесь тут===} - Скинути Зеленському бабок на...

Geplaatst door Anton Hodza op Dinsdag 8 januari 2019

Нагадаємо, що Порошенко, Тимошенко, Бойко, Гриценко, Зеленський: експерт оцінив шанси на перемогу у виборах. За даними соцопитувань, протягом останніх дев'ять місяців найбільш вдалу кампанію проводить лідерка "Батьківщини" Юлія Тимошенко.

Як повідомляв портал "Знай.ua": останнім часом ім'я Святослава Вакарчука звучить все частіше не в контексті музики, а в контексті політики. Новою піснею "Скільки нас" лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук, якого називають одним з найбільш популярних кандидатів в президенти України на виборах 2019 року, продовжує підігрівати чутки про свої політичні амбіції.

Раніше "Знай.ua" писав, що відомий український шоумен Володимир Зеленський, який нещодавно заявив про свої президентські амбіції, жорстко відреагував на кібератаку на його передвиборний сайт.