За словами міністра закордонних справ Павла Клімкіна, Україна буде простіше стати членом НАТО, ніж Євросоюзу.

Передає Хвиля.

“В НАТО, звичайно, простіше, так як це фокус на реформування сектору безпеки і оборони. Що стосується Європейського Союзу, можете вважати, що це банально, але чим краще ми буде виконувати Угоду про асоціацію, чим краще ми будемо переймати європейські стандарти, тим швидше ми отримаємо членство в ЄС, після того, як отримаємо європейську перспективу”, — говорить міністр.

Павло Клімкін
Павло Клімкін

На його думку, це може бути досягнуто в найближчому майбутньому.

“Нам необхідно продовжити зміни в цій країні. Мова йде не просто про реформи, а про фундаментальні зміни в цій країні. Ми повинні багато зробити, щоб стати членами ЄС і НАТО”, — додає Клімкін.

Нагадаємо, Він пояснив, навіщо Путіну українські моряки: технологічна гра перед виборами

Кремль грає в технологічну гру з Україною перед виборами президента. До неї він хоче залучити не тільки полонених моряків, але й інших політв'язнів. Про це в ефірі каналу 1+1 повідомив міністр закордонних справ України Павло Клімкін.

Питання звільнення захоплених українських моряків для Кремля – це технологічна гра на тлі майбутніх виборів в Україні. До неї Кремль захоче задіяти не тільки моряків, але й інших незаконно ув'язнених українців.

Як раніше повідомляв "Знай.ua" Російських спостерігачів не пустять на вибори президента

Російських спостерігачів не пустять на президентські выборы в Україні, які відбудуться 31 березня 2019 року. Від них не будуть приймати заявки на реєстрацію.

Про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін в Facebook.

Також Знай.ua" писав про те, що Українцям пора діставати валізи: Клімкін анонсував введення безвиза з 20 країнами

Україна в найближчі кілька років може ввести безвізовий режим з мінімум 20 країнами, в які входять Азія і Латинська Америка, про що заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін. Про це повідомляє УНН, посилаючись на слова чиновника.

Популярні новини зараз
Дозволи на звичайні колодязі? Українців почнуть штрафувати за воду Дадуть лише 60 днів: треба обов'язково сплатити податок Штрафи за воду з колодязів: нові правила, кого торкнуться зміни Тариф на електроенергію з 1 червня: уряд затвердив вартість 1 кВт
Показати ще