Представник ОБСЄ пропонує направити в регіон поліцейську місію і створити під егідою ЄС "Агентство по відновленню Донбасу". Москва проти.

Російська влада здивована тим, що спецпредставник ОБСЄ по Україні Мартін Сайдик озвучив свій план врегулювання ситуації на сході України. Передбачається організоване ЄС "Агентство по відновленню Донбасу" та проведення спільної роботи ОБСЄ і ООН в регіоні заради місцевих виборів. Кремль вважає цю ініціативу зайвою, пише з посиланням на слова представника РФ в контактній групі Мінська Бориса Гризлова пропагандистський ресурс ТАСС.

На його думку, Сайдик "намагається перекласти" питання вирішення ситуації з Донбасом на ООН, і це викликає певне здивування".

Популярні новини зараз

Пальчевський тонко втихомирив ситуацію з Кварталом 95 та Гонтаревою: "Кого ви лікуєте?"

Зірка "Євробачення" відмовилася від російського громадянства заради України: три роки мріяла про це

"Я припинила виходити з дому": онкохвора Заворотнюк розповіла про серйозні проблеми з психікою

Сенцов розставив всі крапки в братстві з Росією: "У мені немає ні краплі української крові"

Показати ще

"Нам не хотілося б думати, що спецпредставник ОБСЄ розписується у своїй неспроможності і неготовність вирішувати поставлені перед контактною групою завдання", - красномовно запевнив Гризлов.

Постпред РФ зробив заяву, що Росія "як і ОБСЄ, є посередником у вирішенні внутрішньоукраїнського політичного конфлікту", кілька разів повторивши кремлівське кліше про те, що гібридна війна РФ проти України - це начебто "внутрішньоукраїнський конфлікт".

Гризлов, не відступаючи від лінії пропаганди Кремля, додав, що влада в Києві "використовують конфлікт у Донбасі для виконання своїх політичних амбіцій і комерційних інтересів за рахунок народу України".

Нагадаємо, росіян каратимуть за Крим не в тому місці: хвора уява робить свою справу. У Росії введуть штрафи за неправильне зазначення Криму на картах.

Як повідомляв "Знай.ua", тисячі росіян несподівано повстали проти царя: Путіна віддамо, тільки скасуйте угоду.

Також "Знай.ua" писав, що у ватажка "ДНР" Пушиліна розвинулась манія: боїться долі Захарченка і на це є причини.