Москва не відчепиться від України. Особливо ласим шматочком для агресора наша країна стає в "ослаблений", нестабільний період виборів і зміни влади.

За словами представника Українського конгресового комітету Америки Андрія Добрянського, Путін не зупиниться ні перед чим. Заради того, щоб роз'єднати і посварити украинскфий  народ, з Москви буде надходити фейковая інформація під вибором "боротьби з корупцією", пише Канал 24.

Добрянський додав, що незважаючи на всі свої багаторічні старання, Путін терпить фіаско. Адже на тлі поведінки агресора, Україна стає тільки більш згуртованою проти спільного ворога.

"все більше українців вважають Росію ворогом, а не близьким другом", - підкреслив експерт. Тому Росія спробує активізувати дії в найбільш сприятливий для цього час – вибори.

Популярні новини зараз

Комаров зі "Світу навиворіт" показав сумну правду про українців: "Роблять це не через бідність"

Померла мати Федора Бондарчука, артистка Ірина Скобцева: зіграла в 60 фільмах і була улюбленицею публіки

Онкохвора Заворотнюк зібрала останні сили на дзвінок Баскову: "Привітати тебе"

Тіна Кароль після гарячої фотосесії без трусиків отримала бурю критики: "Звичайна жидівська..."

Показати ще

Наприклад, ГРУ або ФСБ отримає певну інформацію на якогось певного кандидата і передасть її українцям. І вони повинні про це знати, але будуть знати? 
– зазначив він.

Добрянський зазначив, що Кремль прагне спровокувати масові протести в Україні, щоб поглибити розбіжності в українському суспільстві.

"Може бути поширена якась інформація, яка буде не брехливої, але спрямованої на те, щоб розділити людей", – пояснив представник УККА.

Нагадаємораніше ми писали, що вояки Путіна облажались на Донбасі: ще один доказ у скарбничку Гааги.

Також ми писали, що житель ДНР приїхав у Київ і прозрів: соромно бути дебілами в третьому тисячолітті.

Київ значно відрізняється від окупованої росіянами Донецька, оскільки в місті "російського світу" більше немає яскравості і веселих безтурботних жителів.

Про це розповів блогер Фашик Донецький

"Шибениці. Патрулі. Мовний патруль. С*ка, не знайшов нічого з вище написаного, хоча облазив весь Київ. Не знаю, де там на ростб і на місцевих пропагандистських ЗМІ побачили фошиздов, ніби 2019 рік, соромно бути дебілами в третьому тисячолітті", - каже блогер.

Нагадаємо, Путін послав Донбас під три чорти: паспортів немає, але ви тримайтеся

Окупаційна влада Донецька відмовляється видавати жителям окупованих територій російські паспорти,незважаючи на обіцянки, які вже кілька місяців звучать з боку Росії.

Як раніше повідомляв "Знай.uа", Путінські бойовики вирішили блиснути знанням російської, але стали об'єктом дикого реготу в мережі: виносьте Нобелівську