Команда Зеленського іронічно висміяла сучасних політиків в новому відео. Так, під гарячу руку потрапили президент Петро Порошенко, кандидатка Юлія Тимошенко і мер Києва Віталій Кличко. Іронічне відео з'явилося в Instagram.

View this post on Instagram

Вже бачили цей шедевр...?😁😁😁 Як Вам? #ЗеКРАЇНА #ЗеКоманда #ze2019 #zeteam2019 #Україна #Украина #UA #Ukraine #Ukrainetoday #ЗробимоЦеРазом #Порошенко#зеленськийпрезидент #зекоманда #зеленський #зеленськомузеленесвітло #слуганароду #зробимоцеразом #яідуатизімною #вибори2019 #f4fofficial #f4follow #f4f #record #подписказаподписку #зепрезидент2019 #зепрезидентзеленський #95квартал #зеленский #зепрезидент #зепідтримка #ze2019 #зефейк

A post shared by Зеленский "фан поддержка" (@zelenskii611) on

У відео Зеленський в ролі судді шоу "Розсміши президента" слухає передвиборчі обіцянки політиків і сміється над ними. Очевидно, фраза Порошенко "я - людина, що не вміє брехати" здається Зеленському абсурдною. Також розсмішила Зеленського обіцянка Тимошенко "знизити в два рази тарифи на газ для українців". 

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

У коментарях користувачі висловили підтримку кандидату Володимиру Зеленському і написали, що нинішні політики такі ж коміки, а їхні обіцянки не що інше, як дурні жарти. 

"Порошенку Оскар!!! Так зіграти, начебто народився для цієї ролі",  "Володя,молодець",  "Молодці! Які вони креативні!!!", - пишуть в коментарях. 

Раніше ми писали, що чинний президент Петро Порошенко і комік Володимир Зеленський виходять у другий тур президентських перегонів. 

Про це свідчать результати загальнонаціонального соціологічного дослідження центру соціальних і маркетингових досліджень "Соціс", яке провели з 8 по 18 лютого 2019 року. 

Згідно з результатами опитування, якби вибори президента України відбулися найближчої неділі, серед тих, хто буде голосувати і визначився з вибором, 24,7% проголосують за Зеленського, 19,2% - за Порошенка і за Тимошенко - 15,9%. Юрій Бойко набирає 10,7%, Анатолій Гриценко - 6,9%, а Олег Ляшко - 6,5%.

Серед тих, хто обов'язково буде голосувати і вже визначився зі своїм вибором, результат голосування виглядав би наступним чином: Зеленський - 23,8%, Порошенко - 20,3%, Тимошенко - 15,9%. Бойко отримав би 11,5%, Гриценко - 6,6%, Ляшко - 5,5%.

Нагадаємо, експерт назвав 5 причин зростання рейтингу "смішного" кандидата Володимира Зеленського.

Як повідомляв портал Знай.uaу мережі набуває популярності проект #ВибориБезБрехні, де аналізуються висловлювання кандидатів у президенти і їх слова перевіряються на чесність

Також Знай.ua писав, Кримінальні авторитети погрожують зірвати вибори