Спеціальний представник Державного департаменту Сполучених Штатів Америки у справах України Курт Волкер назвав умови введення миротворчого контингенту на окуповані Росією території Донбасу.

Війна на Донбасі
Війна на Донбасі

Про це він розповів під час прес-конференції в Києві.

Волкер відзначає, що введення миротворчої місії Організації Об'єднаних Націй на Донбас можливо тільки після виведення російських сил з окупованої частини регіону. 

"Вони є визначальним документом, в якому Росія визнає, що територія повинна бути повернена під суверенітет і територіальну контроль", - заявив Волкер.

Популярні новини зараз

ПриватБанк терміново попередив українців про нову схему шахраїв

Нікітюк в національному одязі Китаю змусила пускати слинки: ніжки по самої Піднебесної

Погода на п'ятницю 13 грудня для всієї України: стихія змусить повірити в містику, невтішний прогноз

На Україну суне аномальна зима: синоптики стривожили прогнозом на грудень

Показати ще

Курт Волкер
Курт Волкер

"У них йдеться про те, що міжнародний кордон між Україною і Росією повинна контролюватися українцями з української сторони. Вони закликають до висновку іноземних сил і розформуванню незаконних збройних формувань", - підкреслив Волкер.

бойовики
бойовики

"Проблема полягає не в угодах як таких. Проблема полягає в тому, що Росія не визнала відповідальності за їх виконання. Ми підтримуємо угоди і готові разом працювати для сприяння їх виконанню, коли Росія буде готова зробити це", - заявив Волкер.

Окрім того він підкреслив, що один із способів для втілення Мінських угод є початок миротворчої місії під егідою ООН, яка повинна замінити російські сили і забезпечити безпечний контроль над Донбасом.

"Ми готові працювати над цією основою і ввести таку місію ООН, як тільки Росія буде готова вивести свої сили і повністю виконати Мінські угоди", - резюмував Волкер.

Нагадаємо,  Ангела Меркель та Емануель Марон зацікавилися так званим новим "мирним планом Сайдіка", який раніше відкинула Україна як альтернативу Мінським угодам, оскільки останні уже давно довели свою неефективність.

Як повідомляв раніше Знай.ua,  Мінські угоди давно продемонстрували свою повну неефективність, тому у Європі запропонували альтернативу.

Також Знай.ua писав про те, що  Російська Федерація може в будь-який момент вторгнутися в Україну й почати повномасштабну війну у всіх областях.