Кандидат в президенти України Анатолий Гриценко висловився про порушення з боку Конституційного суду

27 лютого політик прокоментував дії судової організаціїї. Він опублікував на своїй сторінці в Facebook пост, в якому жорстко розкритикував недавнє рішення Конституційного суду.

За день до цього орган вызнав неконституційною 368-2 статтю Кримінального кодексу України про незаконне збагачення. Ця стаття зобов’язувала чиновників пояснювати джерела їх доходів і доходів членів їх сімей. В іншому випадку держслужбовців чекала кримінальна відповідальність.

В Конституційному суді прийшли до висновку, що стаття порушує презумпцію невинуватості. Як зазначили судді, доводити незаконність доходів чиновників повинно слідство.У зв’язку з таким рішенням Анатолій Гриценко закликав українців розпустити організацію:

Популярні новини зараз

Львівщина прощається з молодим священиком: "Хвороба виявилася сильнішою, Бог не зберіг"

Зеленський попередив українців про неминучу небезпеку: гинутимуть по 40-50 осіб на день

Наречена Розенка Олена-Христина Лебідь показала забруднену дупу крупним планом

Українцям видадуть на руки по 8000 гривень: хто і коли зможе отримати виплату

Показати ще

“Конституційний Суд виніс сам собі вирок. Після того як він нахабно/демонстративно став на захист чиновників-корупціонерів, КС втратив легітимність у суспільстві, а відтак – більше не має права на існування”, – зазначив кандидат в президенти.

Політик зазначив, що у правовій державі повинно діяти верховенство закону, а не формальність його дотримання. Після “ганебного антинародного вчинку суддів” Анатолій Гриценко бачить єдиний шлях виходу з ситуаціїї: “Shutdown” Конституційного суду з повним перезавантаженням в майбутньому. На його думку, лише так можно відновити в країні справедливість і забесбечити життя без коррупції.

Анатолій Гриценко навіть описав послідовність необхідних дій, які виконав би на посту президента:

“Я би скликав екстрене засідання Ради національної безпеки і оборони України (чиї рішення є обов’язковими до виконання усіма виконавчими органами країни) і рішенням РНБО:

1) припинив бюджетне фінансування нелегітимного КС;

2) розпустив нелегітимний КС, з позбавленням дискредитованих суддів усіх титулів, звань і спецпенсій;

3) провів прозору процедуру повного оновлення складу КС, з обов’язковою перевіркою кандидатів на поліграфі”.

Дивіться: Гриценко у Гордона 

Нагадаємо,Зеленський жорстко відреагував на скандал з Гладковським.

Як повідомляв "Знай.ua", Київ повинен повністю виконати всі рекомендації Венеціанської комісії і внести поправки в текст закону "Про освіту", заявила в Будапешті заступник генсека НАТО Роуз Гетемюллер.

Також "Знай.ua" писав, що радник президента залишив посаду та пояснив свій вчинок.