Кандидат у президенти, лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко, коментуючи майбутнє очільника Міністерства внутрішніх справ Арсена Авакова за її можливого президентства, заявила, що першочергове завдання президента "це не дєвочек мінять".

Політик наголосила на цьому в коментарі у програмі "Схеми".

Юлія Тимошенко, лідер фракції "Батьківщина"
Юлія Тимошенко, лідер фракції "Батьківщина"

Коли у Тимошенко запитали, чи має Аваков шанси залишитися на посаді за її президенства, вона відповіла, що "перетасовка кадрів" буде не першочерговим її завданням.

"Ви знаєте, я думаю президент, коли прийде, буде… У президента дуже мало депутатів у парламенті. Якщо ми переможемо, там буде 20 людей всього. І тому наше завдання не одразу перетасовувати кадри, а негайно ухвалити нову Конституцію". Юлія Тимошенко

Популярні новини зараз

Улюблені курорти українців спалахнули як сірники: дим, паніка і троє загиблих

Хто Могила, а хто Жмур: справжні прізвища Каменських, Дантеса, Анатоліча, Кароль та інших зірок

Юля "Зайка" згадала про "Холостяка" Михайла Заливако після весілля з іншим: "Вагітна"

Ірина Горова показала чоловіка, який підкорив її серце після Потапа: Настя Каменських закохається

Показати ще

"Тому я думаю, що перше, що треба робити, це не дєвочек мінять, а систему". додала політик

Тимошенко про Авакова: «це не дівчаток міняти»

«Це не дівчаток міняти», – сказала нам Юлія Тимошенко. Максим Савчук спитав її про шанси Арсена Авакова залишитися міністром внутрішніх справ у разі її перемоги. #Схеми

Geplaatst door Схеми: корупція в деталях - RFERL op Vrijdag 1 maart 2019

Нагадаємо, що популярний в Україні блогер і ведучий на ТБ Олексій Мочанов жорстко "проїхався" по відомим українським політикам у своєму Facebook.

Зокрема, дісталося Юлії Тимошенко і її "Юлеботам".

Наскільки я пам'ятаю, першими ботами в Україні були Юлеботи 🙂 Боти Юлії Володимирівни Тимошенко, яка завжди вміла керувати масами і впливати на людей. У Юлі - талант! Я з великим інтересом чекаю від ЮВТ (як і від Володимир Зеленськького !) - команди. Персоналій. Перспективних призначень. Хто міністр оборони, голова ЗСУ, нгш? Хто очолить МЗС, СБУ і ГПУ за поданням «президента Тимошенко»?

Юлія Тимошенко, лідер фракції "Батьківщина"
Юлія Тимошенко, лідер фракції "Батьківщина"

Не забув він і про чинного гаранта України Петра Порошенка, зазначивши, що:

За версією чинного Президента України, Петра Олексійовича Порошенка, Полторак, Муженко, Клімкін, Грицак, Луценко - справляються. Коней на переправі не міняють. Вектор заданий і зрозумілий.