Повернути Україні окуповані території Донбасу і Криму можна хоч завтра, але на неприйнятних умовах, які приведуть до загарбання України Росією.

Про це заявив кандидат у президенти Анатолій Гриценко, пише Рoliteka.

"Крим повернеться в Україну. Потрібно ставити таку мету. Очевидно, це буде після Путіна. Повернути Донбас можна і завтра. На умовах капітуляції. Я на це не піду. А на гідних, переможних для України умовах – можливо і реально. Докладемо зусиль. 5 років", – зазначив він.

У той же час Гриценко уточнив, коли українцям варто очікувати повномасштабного наступу Росії.

"Тільки тоді, коли Україна буде в стані розвалу. Але ми цього не допустимо", – підкреслив він.

Популярні новини зараз
Головне за 25 вересня: Полякова взяла соцвиплати, українці залишаться без субсидій, а окупанти мчать воювати без штанів Подорожчання та дефіцит палива: Мінекономіки пояснили, чого чекати. Повернутий акциз все змінив Хто отримає збільшені пенсії з 1 жовтня: названо конкретні суми та категорії осіб Нові ціни на цибулю налякали покупців: такого зростання ніхто не чекав, що буде далі
Показати ще

Зазначимо, що у відео-інтерв’ю Politeka кандидат у президенти Анатолій Гриценко розповів, що для того, щоб українці були щасливими, їм потрібно дати гідні зарплати і пенсії, побороти корупцію і дбати про здоровий спосіб життя.

На його думку, середня зарплата — 700 євро, а пенсія — 200 євро — це не фантазія, а реальні речі. І в цьому, перш за все, зацікавлений чесний український бізнес.

"В тому, щоб тут була польська зарплата, насамперед, зацікавлений бізнес. Підприємці кажуть: я підготував людину, вона працює, вивчає механізми і лінії випуску, але коли я плачу мало, вона збирає свої валізи й їде у Польщу, а мені треба робити все по новому", — зазначив Гриценко.

Для того, щоб підприємці могли платити гідну зарплату, на думку Гриценка, потрібно, щоб держава не використовувала бізнес в своїх інтересах, а податки були чесними і справедливо розподілялися.

"Якщо не буде тут зарплати 700 євро і вище, і пенсії 200 євро і вище, то не буде й країни. Мільйони виїдуть", — говорить кандидат.

Нагадаємо, Анатолій Гриценко заявив про майбутнє об'єднання ще з п'ятьма кандидатами, а також політичними партіями і громадськими організаціями.

Як повідомляв портал Знай.ua, Гриценко пообіцяв посадити Порошенка.

Також Знай.ua писав, після приєднання Садового рейтинг Гриценка наздогнав Порошенка