"Нацкорпус" будуть знищувати фізично, за наказом президента України Петра Порошенка. Таку зухвалу заяву, яка навряд чи відповідає дійсності, зробив лідер партії "Національний корпус" Андрій Білецький. На думку Білецького, заступник голови СБУ готує репресії і вбивства членів "Нацкорпуса" і "Нацдружин". Скандальна заява прозвучала на прес-конференції Білецького в понеділок, 11 березня.

Білецький додав, що Адміністрація Президента жахливо тисне на Державне бюро розслідувань, щоб відкрити справу щодо злочинної організації.

"Тобто тепер "Національний корпус", колишні Азовці будуть злочинною організацією. На це я хочу сказати, що в Україні існують всього дві злочинні організації - це "ЛДНР" і п'ята колона, їхні поплічники - Медведчук і компанія, яка діє за повною згодою і благословення Петра Порошенка та Адміністрація президента і вся вертикаль влади, яка зараз побудована", - заявив він.

Лідер Нацкорпусу додав, що також збирається звертатися до ДБР.

Популярні новини зараз
Андрій Бєдняков розповів Євгену Кошовому з "Кварталу 95" мерзотну історію з Маріуполя: "Вже обіср*вся" Віталію Кіму приготуватись? Пропагандисти проговорились про наступну цiль в Україні Оля Полякова спантеличила дивною поведінкою з фанаткою під час концерту: "У мене їх двоє" Наташа Корольова блиснула "п'ятою точкою" в дивній позі і без білизни: "Позитивні емоції"
Показати ще

"Друге - Порошенко має наміри мститися, власне кажучи, тій скажімо Альма матер тих хлопців - полку "Азов". Ведеться активна розробка питання, як розпустити найкращий бойовий підрозділ, який зараз знаходиться на фронті і має за два місяці найкращі показники зі знищення бойовиків і ворожої техніки", - сказав Білецький.

За його словами, в АП планують тактику із використання строковиків-нацгвардійців, які мусять провокувати представників Нацкорпусу та Нацдружин на бійку та сутички.

"Командуючий Нацгвардією Аллєров буде виставляти виключно строковиків з єдиним завданням - провокувати будь-які бійки і конфлікти, на які ми не будемо вестися, для того, щоб сказати, що націоналісти, радикали побили 18-річних строковиків. Цього не буде", - підкреслив лідер Нацкорпусу.

"Ми розуміємо, що поліцейські і нацгвардійці - кріпаки пана Порошенка", - додав він.

Білецький зазначив, що представники руху прагнуть лише того, щоб Свинарчуків і всіх, хто їх покриває посадили до в'язниці.

Він також повідомив, що представники влади готують фізичні напади і всерйоз говорять про фізичне усунення лідерів організації.

"Я назву конкретні прізвища і нехай подають до суду, але я на 100% впевнений у цій інформації. Замовником виступає Порошенко, виконавцем є Віктор Кононенко на псевдо "Латиш"", - заявив представник Нацкорпусу.

"Так ось, через такого собі Іллю на псевдо "Кочівник", який відповідає за зв'язки Порошенка з криміналітетом - "Наріками", Аліками і т.д., через цього Іллю "Кочівника" буде зроблено замовлення на усунення або фізичний тиск на керівників руху", - сказав Білецький.

"Орденоносець порошенка Нарік буде посилати своїх бійців на цю історію. Ми ці плани чудово знаємо і попереджаємо Алєка і Кононенка, що нам на це начхати. Ми пройшли війну і Майдан... І я подумав би 10 разів перед тим, як ці речі стануть реальністю", - наголосив він.

Білецький додав, що представники Нацкорпусу не збираються зупинятися і готові відповідати за свої дії.

Нагадаємо, активісти Нацкорпусу безслідно зникають після сутичок в Черкасах.