Словесна перепалка у Раді сталася, коли розглядалися поправки в законопроект про українську мову.

За словами віце-прем'єр-міністра В'ячеслава Кириленка, колишні члени партії регіонів заслуговують лише на співчуття, так як їх "подруга" Maruv не поїхала на пісенний конкурс Євробачення-2019.

В'ячеслав Кириленко

Кириленко розповів про це сьогодні, 14 березня, під час засідання Ради під час обговорення поправок до законопроекту про державну мову.

"Я співчуваю, що ваша подруга не поїхала на Євробачення. Але, як каже НОТУ, відмовилася їхати на Євробачення в користь гастролей в Росії. Як говорили стародавні греки, подібне прагне до подібного. От ви точно такі ж російські гастролери, тільки ваші гастролі не там на майданчиках, а у Верховній Раді", - сказав міністр.

Він нагадав усім присутнім наслідки президентства Януковича, екс-прем'єра Миколи Азарова та колишнього прокурора Віктора Пшонки.

Віктор Янукович
Віктор Янукович

"Ваш вождь Янукович розікрав країну, запросив сюди путінські війська і втік. Ваш прем'єр Азаров розікрав країну і втік. Прокурор Пшонка розікрав і втік. І ви тепер будете вчити нас, як нам приймати закон про українську мову?", - сказав Кириленко екс-регіоналам.

Він закликав тих, хто вносив правки у мовний законопроект, відкликати їх.

Варто нагадати, що Відома українська співачка MARUV, яка перемогла в Національному відборі на Євробачення-2019 і відмовилася від участі в ньому, розповіла, кого буде підтримувати на цьогорічному міжнародному пісенному конкурсі. MARUV заявила, що буде вболівати за представника Росії    Сергія Лазарєва.

Нагадаємо, MARUV зізналася в любові Лазарєву і зібралася в Росію

Як раніше повідомляв "Знай.ua", Скрипін пояснив скандал з ANNA MARIA і Притулою: "я зламав Євробачення"

Також Знай.ua" писав про те, що MARUV на Євробаченні 2019 замінять "вогненні хлопці": тримайте своїх дружин