Скандальний лікар клініки "Євролаб" Владислав Кірякулов, який брав аналізи у кандидата в президенти Володимира Зеленського розповів про харизму шоумена і про те, як проходив відбір аналізів. Про це лікар розповів в інтерв'ю Знай.ua. 

Так, Кірякулов розповів, що спочатку, перед здачею аналізів він сам дуже хвилювався, але коли побачив Зеленського - всі хвилювання пройшли.

"Він (Зеленський, - ред.) настільки світла, проста і чиста людина. Я з ним спілкувався, як зі своїм старим знайомим. Мені було приємно з ним перебувати в одному кабінеті, працювати з ним. Всі хвилювання, які у мене перед цим були, пройшли", - розповів він. 

"Він (Зеленський, - ред.) дуже викликає прихильність до себе. Він викликає такі почуття: хочеться його за руку помацати (зніяковів), він такий гарний, чесно, вам кажу", - розповів Кірякулов. 

Нагадаємо, аналіз крові Зеленський здав у "Eurolab", яку очолює його прихильник. Він показав відсутність у його організмі наркотичних речовин. При публікації результатів Зеленський оприлюднив документ, на якому датою здачі аналізу значилося 2 квітня, а трохи пізніше - з датою 5 квітня. Порошенко здавав біозразки у медпункті НСК "Олімпійський" чотирьом лабораторіям – експрес-тест не показав психоактивних речовин, алкоголю у крові теж не виявили. Однак у опонентів лишилася недовіра до результатів.

Раніше ми писали, що у четвер, 11 квітня, у програмі "Право на владу" мова йшла про чорний бік виборів - брудні технології, мову ворожнечі, розкол суспільства. В ефірі зачепили найгучніші корупційні скандали, які заглушили вибори, а також про кадрові перетурбації влади.

В судію несподівано завітав Петро Порошенко. Він знав, що в студії буде начальник відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях Генпрокуратури Костянтин Кулик та екс-губернатор Одеської області Максим Степанов і розумів, про що піде мова.

Президент зламав сценарій ефіру і завітавши до студії, звернувся до свого опонента Володимира Зеленського і закликав його у студію на дебати просто зараз.

Нагадаємо, Порошенко заявив, що за час президентства нічого не знав про корупційні схеми.

Як повідомляв портал Знай.uaу штабі Петра Порошенка сказали, коли і куди він прийде для участі в дебатах з Володимиром Зеленським

Також Знай.ua писав, Зеленський почав представляти свою команду: кандидат у президенти назвав головних радників.