Спікер та політтехнолог Володимира Зеленського Дмитро Разумков відреагував на "жарт" ведучого телеканалу "Прямий" Тараса Березовця щодо "причетності" до пожежі в Соборі Паризької Богоматері слуги народу, який днями побував у Франції на зустрічі із Еммануелем Макроном.

Володимир Зеленський на зустрічі у Парижі

Варто нагадати, що напередодні Березовець оприлюднив коментар на своїй сторінці у Facebook, чим викликав шквал гнівних коментарів.

"Взагалі Макрону пощастило, що після приїзду Зеленського згорів усього лише Собор Паризької Богоматері. А міг і Єлисейський палац спалахнути", - написав Березовець.

Дмитро Разумков відповів на цинічну маячню Березовця, яка приголомшила українців.

"Що з нами відбувається? У деяких не лишилося ні душі, ні совісті", - написав Разумков.

Глава штабу Зе!Команди Дмитро Разумков
Глава штабу Зе!Команди Дмитро Разумков

Нагадаємо,  кандидат у президенти України Володимир Зеленський шокований тим, що у Франції загорівся Собор Паризької Богоматері.

Своїми переживаннями політик поділився в Instagram.

View this post on Instagram

Нотр-Дам - це цілий всесвіт. Цілий пласт світової культури, створений багатьма поколіннями. Просто безмежно жаль, що ми його втрачаємо. Мої співчуття президенту Макрону, всім французам, всім людям, які цінують світову культурну спадщину. Шок і біль для всіх нас. La cathédrale de Notre-Dame de Paris est un véritable monde emblématique! Un joyau unique de la couche culturelle mondiale bâtis par plusieurs générations. C’est avec beaucoup de tristesse au coeur que nous la voyons envahie par les flammes. Mon soutien au President de la République, monsieur Emanuel Macron, à tous les français et a tous qui respectent le patrimoine mondial. Nous sommes choques de ce fait, douleur pour nous tous.

A post shared by Владимир Зеленский (@zelenskiy_official) on

"Нотр-Дам - це цілий всесвіт. Цілий пласт світової культури, створений багатьма поколіннями. Просто нескінченно шкода, що ми його втрачаємо. Мої співчуття президентові Макрону, всім французам, всім людям, які цінують світову культурну спадщину. Шок і біль для всіх нас", - підписав фотографію Зеленський.

Як повідомляв раніше Знай.ua,  посол Франції в Україні Ізабель Дюмон відреагувала на невдалий жарт політтехнолога та ведучого телеканалу "Прямий" Тараса Березовця щодо "причетності" до пожежі в Соборі Паризької Богоматері кандидата у президенти Володимира Зеленського, який днями побував там на зустрічі із Еммануелем Макроном.

Також Знай.ua писав про те, що кандидат у президенти України Володимир Зеленський шокований тим, що у Франції загорівся Собор Паризької Богоматері.