Французький філософ Бернар-Анрі Леві, який допоміг організувати зустріч кандидата Володимира Зеленського з президентом Франції Еммануелем Макроном, прокоментував позицію слуги народу щодо Володимира Путіна.

Володимир Зеленський

Про це він заявив у коментарі для ЗМІ.

Бернар-Анрі Леві розповів, що зустрівся з Володимиром Зеленським, який, у свою чергу, заявив йому про свою "рішучу опозицію Путіну".

Окрім того, слуга народу детально описав сценарій своєї гіпотетичної зустрічі з російським президентом.

"Його перша зустріч лицем до лиця з Путіним, яка є неминучою, якщо його оберуть, вже заздалегідь викликає у нього ентузіазм: "Знаєте, навіть я можу розсмішити. Це буде вимушений сміх, але все-таки сміх. А вся російська молодь, яка мене добре знає, буде реготати", - процитував філософ.

Володимир Зеленський

Нагадаємо,  кандидат у президенти України Володимир Зеленський шокований тим, що у Франції загорівся Собор Паризької Богоматері.

Своїми переживаннями політик поділився в Instagram.

View this post on Instagram

Нотр-Дам - це цілий всесвіт. Цілий пласт світової культури, створений багатьма поколіннями. Просто безмежно жаль, що ми його втрачаємо. Мої співчуття президенту Макрону, всім французам, всім людям, які цінують світову культурну спадщину. Шок і біль для всіх нас. La cathédrale de Notre-Dame de Paris est un véritable monde emblématique! Un joyau unique de la couche culturelle mondiale bâtis par plusieurs générations. C’est avec beaucoup de tristesse au coeur que nous la voyons envahie par les flammes. Mon soutien au President de la République, monsieur Emanuel Macron, à tous les français et a tous qui respectent le patrimoine mondial. Nous sommes choques de ce fait, douleur pour nous tous.

A post shared by Владимир Зеленский (@zelenskiy_official) on

"Нотр-Дам - це цілий всесвіт. Цілий пласт світової культури, створений багатьма поколіннями. Просто нескінченно шкода, що ми його втрачаємо. Мої співчуття президентові Макрону, всім французам, всім людям, які цінують світову культурну спадщину. Шок і біль для всіх нас", - підписав фотографію Зеленський.

Як повідомляв раніше Знай.ua,  у виборчому штабі кандидата в президенти України, шоумена Володимира Зеленського вважають недоцільною пропозицію виборчого штабу іншого кандидата в президенти, чинного глави держави Петра Порошенка про проведення дебатів на НСК "Олімпійський" (Київ) 19 квітня з 16.00 до 18.00.

Також Знай.ua писав про те, що скандал навколо коментаря політтехнолога Порошенка та ведучого телеканалу "Прямий" Тараса Березовця про "причетність" кандидата у президенти Володимира Зеленського до пожежі у Соборі Паризької Богоматері в Парижі набирає обертів.