У четвер, 25 квітня, Верховна Рада ухвалила законопроект №5670-д "Про забезпечення функціонування української мови як державної". За проект закону №5670-д у другому читанні та в цілому проголосували 278 народних депутатів. Проте не усі українці були раді цьому закону і мова йдеться не тільки про російськомовних громадян. Так, люди говорять, що цей закон не є першочерговим і спочатку було б добре розібратися із газом, субсидіями, війною на Донбассі, фінансування лікування онкохворих і тд.

Верховна Рада
Верховна Рада

"А випадково не ухвалили закон про допомогу онкохворим дітям. Кожного разу як відкриваєш ФБ так і читаєш благання про допомогу.Чи це дуже для зради дорого? А папір все витримає.І не з їхнього карману!", " Теж мені проблема номер ОДИН!!Як набридли вже зі своєю мовою. Ніби- це найголовніше!? Всі люди повинні підлаштовуватись під тих кому в час війни головне не смерть людей, а українська мова! Дали б вже спокій.. Такі, патріоти, що куди!!!Де вона є та чиста українська мова!???? Нема їі грамотної, правильної і чистої, русизми кругом!!! Мені всеодно якою мовою говорить людина, якщо то дійсно людина!!!", "ВР повинна ухвалити ще один епохальник законопроект - притягнення до відповідальності за заробіток на війні Порошенка і його подільника Медведчука. Вони більше 5 років наживалися на крові солдат. Чи повинні ми - українці - терпіти знущання кума Путіна та корупціонера-президента?", "І тарифи знизилися і Порошенко красти перестав?", - пишуть українці в коментарі Знай.ua.

Нагадаємо, Дмитро Разумков, який є спікером виборчого штабу Володимира Зеленського, а в подальшому може обійняти посаду керівника АП, заявив, що єдиною державною мовою в Україні є українська.

Як повідомляв раніше Знай.ua, закон про мову може бути прийнятий ще до кінця поточного тижня.

Також Знай.ua писав про те, що згідно з даними Національного екзит-полу кандидат Володимир Зеленський здобув впевнену перемогу у другому турі виборів президента України.