Стало відомо, що журналіст Юрій Бутусов може стати новим міністром оборони України. Про це повідомив блогер Володимир Бойко у своєму Telegram-каналі.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися"А тепер, друзі мої, я хочу вас познайомити з майбутнім міністром оборони України. Президент Володимир Зеленський запропонував очолити Міністерство оборони "журналісту" Юрію Бутусову, який ніколи не служив у Збройних Силах і не віддавав присягу, але прославився тим, що своїм ротом обслуговував брудні корупційні схеми. Зокрема, саме він оспівував і облизував відомого шахрая Костю Гришина (він же Гришин, він же Семен Семенченко), який разом зі своїм прес-секретарем Євгеном Шевченком і Свинарчуком-молодшим крав "Укроборонпром", — заявив Володимир Бойко.
Нагадаємо, що головні посади в АП дісталися бізнес-партнерам і членам штабу Зеленського.
Як повідомляв портал Знай.uа, громадянський рух "Спільна справа" оскаржив указ Володимира Зеленського про розпуск Ради і дострокові парламентські вибори.
Також портал Знай.uа писав, що Степан Полторак 23 травня представив військовослужбовцям нового главу Генерального штабу ЗСУ Руслана Хомчака.