Знаменитий український співак Віктор Павлік зізнався, що думає над тим, щоб прийняти участь в майбутніх парламентських виборах. Він активно веде переговори з лідером партії "Стабільність" Василем Журавльовим.

Про те, що Віктор Павлік збирається балотуватися в парламент, повідомляє видання LB.ua. Як зазначається в джерелі, співак сам заявив про це журналістам у своєму коментарі.

Згідно з інформацією, український артист буде балотуватися до парламенту від партії "Стабільність", лідером якої є Василь Журавльов.

Василий Журавлев

"Немає диму без вогню. Остаточного рішення поки немає. У будь-якому випадку я буду підтримувати партію "Стабільність", навіть якщо не піду на вибори", – заявив Віктор Павлик.

Варто відзначити, що Василь Журавльов також висував свою кандидатуру на пост президента України в 2019 році, однак перемогти у виборах йому не вдалося. Тепер політик веде переговори про співпрацю не тільки з Віктором Павліком, але і з Олегом Винником, продюсер якого не підтвердив інформацію про балотування співака у Верховну Раду.

Нагадаємо, биография, досьє на українського шоумена, гумориста-політика Володимира Зеленського.

Як повідомляв Знай. ua, у Зеленського попередили про масову "чистку".

Також Знай. ua писав, що Зеленський зізнався в любові, але перша леді тут ні при чому.