Член команди Зеленського і голова партії "Слуга народу", Дмитро Разумков сказав, що не підтримує позицію Бориса Шефіра, який є співвласником студії "Квартал 95". Зокрема, йдеться про скасування закону про мову і проведення переговорів із президентом РФ Володимиром Путіним.

А саме:

Популярні новини зараз

Що це таке NFC в телефоні: як встановити, навіщо потрібен і як користуватися

Очевидці розкрили таємницю загибелі подруги Фреймут Островської: "Поводилася агресивно"

Коронавірус в Китаї передбачив ще Нострадамус? Розшифровані моторошні пророцтва про чуму XXI століття

На світ насувається "найбільша за п'ятдесят років" небезпека, відчує кожен

Показати ще
  • про зменшення частки мовних квот на телебаченні і радіо
  • скасування закону про мову
  • можливість домовитися з президентом РФ Володимиром Путіним.

Дмитро Разумков
Дмитро Разумков

Разумков зазначив, що в цих аспектах не погоджується із позицією Шефіра. Таку точку зору він висловив в ефірі одного з телеканалів. Також політик додав, що йому не зовсім коректно коментувати дану ситуацію. Разумков додав, що навіть як громадянин, багато з чим не погоджується із Шефіром.

Володимир Зеленський та Сергій Шефір
Володимир Зеленський та Сергій Шефір

Крім того, член команди Зеленського сказав, що у їхній команді подбають про те, щоб  на крові українських військових більше не заробляли.

"В Україні є персоналії, які заробляють на війні. А ті, хто ще надумає заробляти на крові наших хлопців, отримає дуже добре по руках", - зазначив Разумков.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський зустрівся з сенатором США Робертом Портманом, і обговорив з ним політичну ситуацію в Україні, зокрема дострокові парламентські вибори та ситуацію на Донбасі.

Як повідомляв Знай.uа у зв’язку з численними запитами Адміністрація Президента оприлюднила стенограму зустрічі Володимира Зеленського з керівництвом Верховної Ради і парламентських фракцій, яка відбулася 21 травня 2019 року.

Також Знай.uа писав, що в Адміністрації президента Володимира Зеленського готують документи про звільнення з посади генерального прокурора Юрія Луценка. При цьому не уточнюється, коли буде подано відповідне подання до парламенту.