Президент України Володимир Зеленський зустрівся з Президентом Європейської Комісії Жан-Клодом Юнкером у рамках візиту до інституцій ЄС та НАТО. Під час переговорів вони узгодили дату саміту Україна-ЄС.

Про це повідомляє прес-служба президента.

"Сторони висловили зацікавленість у проведенні 8 липня цього року 21-го саміту Україна-ЄС у Києві", йдеться у повідомленні.

Володимир Зеленський та Жан-Клод Юнкер
Володимир Зеленський та Жан-Клод Юнкер
Володимир Зеленський та Жан-Клод Юнкер

Зустріч Зеленського з Юнкером відбулася у вівторок, 4 червня. На зустрічі обговорювалося питання агресії Росії та особливого впливу ЄС на її стримування. Зеленський багато жартував та вів невимушену розмову. Жан-Клод не скупився на емоції у розмові із президентом і часто усміхався під час бесіди. Зеленський відповідав взаємною щирістю.

Популярні новини зараз

Франківчани 6 років виживають у недобудові - "холодильник" без газу замість квартири

Українське "Дизель Шоу" продалося каналу країни-агресора: скоро прем'єра

Аліна Гросу зі своїм коханцем несподівано показали дитину

Леся Нікітюк нарешті показала дитину - дівчинка дуже схожа на неї

Показати ще

"Наша мета залишається незмінною – звільнення Донбасу виключно політико-дипломатичними засобами", – заявив Президент України, відзначивши важливість продовження та посилення санкційної політики ЄС щодо РФ.

Президент Європейської Комісії Жан-Клод Юнкер у свою чергу запевнив у повній підтримці України з боку ЄС у реалізації її євроінтеграційного вибору на шляху демократичних та ринкових перетворень.

Нагадаємо, головна мета першого закордонного візиту Володимира Зеленського - надати чіткий і недвозначний сигнал партнерам про незмінність курсу України на європейську та євроатлантичну інтеграцію.

Як повідомляв портал Знай.ua, у Зеленського готують повномасштабний план повернення Криму.

Також Знай.ua писав, Зеленський в Брюсселі поставив крапку в питанні про переговори з Росією.