Міністр соціальної політики Андрій Рева сказав, що думає про нарахування пені за борги по житлово-комунальним послугам. І назвав це "повною нісенітницею", повідомляє агентство "РБК-Україна". Міністр переконаний, що цього не треба було робити.

"Це повна нісенітниця. Якщо людина не платить, а на нього ще нараховують пеню – який у цьому сенс? Це дурниця повна… Говорити про бідних людей і ще нараховувати їм пеню, коли їм нічим заплатити – я вважаю, що це повна нісенітниця", – сказав він у кулуарах уряду.

Рева нагадав, що рішення про введення пені продиктовано відповідним законом. За словами міністра, за законом пеня насправді нараховується вже з 10 червня.

Варто нагадати, що штрафи за борги по комуналці можна буде нараховувати тільки за підсумками травневих нарахувань. А вони стануть відомі ближче до середини наступного місяця.
 
Тепер за кожен день прострочення будуть нараховувати неустойку в 0,01% від суми боргу. Однак загальний розмір пені не буде перевищувати 100% заборгованості.

Андрій Рева
Андрій Рева

Нагадаємо, поки українці ледве зводять кінці з кінцями та виживають від зарплати до зарплати, міністр соціальної політики Андрій Рева, замість того, щоб виконувати свої прямі обов'язки та піклуватися про добробут українців, відпочиває на широку ногу у дорогих ресторанах.

Андрій Рева
Андрій Рева

Як повідомляв раніше Знай.ua,  художниця Алевтина Кахідзе відповіла на висловлювання міністра соцполітики Андрія Реви про мешканців тимчасово окупованих районів Донбасу малюнком. Там зображено її матір, яка померла у черзі на контрольному пункті в'їзду-виїзду.

Також Знай.ua писав про те, що зарплата Гройсмана виявилась меншою, за віце-прем'єрів: від заздрості аж схуд.