Сьогодні, у суботу, 15 червня, президент України Володимир Зеленський перебуває з робочою поїздкою на Донеччині. За період президенства Володимира Зеленського це вже друга робоча поїздка у Донецьку область. 

На початку візиту главу держави ознайомили з програмою розвитку малого та середнього бізнесу в місті. У свою чергу, Зеленський розповів про те, що держава може зробити для бізнесу:

"Що може зробити влада? Влада може не заважати і тільки допомагати", – підкреслив він.

Президент акцентував увагу на необхідності реформування правоохоронних органів та забезпечення інвестицій в інфраструктуру Донбасу.

Популярні новини зараз

В автоцивілку внесуть зміни: для водіїв затвердили нові правила

Лорак в облягаючій сукні відповіла на чутки про вагітність: вже не приховує

Головну відмінність Кейт Міддлтон від Меган Маркл побачив увесь світ: "Таке у нас вперше"

"Я не зміг зберегти свій шлюб": Притула поділився тим, що довго тримав у собі

Показати ще

Крім того, президент Зеленський з робочою поїздкою відвідав Маріуполь.

Також гарант взяв участь в відкритті Центру ДСНС по розмінуванню Донбасу.  Для цього центру закупили сучасне обладнання, а також роботів, які будуть допомагати з розмінуванням та рятувати життя людей.

Президент України Володимир Зеленський сьогодні, 15 червня, знову поїхав на Донбас. Як повідомляє telegram-канал "Черговий по Донбасу", Зеленський відвідав металургійний комбінат ім. Ілліча в Маріуполі і морський порт. 

Як відомо, разом із Зеленським на ММКІ приїхав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. 

Привід для поїздки - сьогодні заплановано підписання меморандуму про початок будівництва комплексу кисневого блоку на ММКІ з участю французької сторони. Тому на зустрічі є і посол Франції в Україні Ізабель Дюмон.