Сьогодні, у суботу, 15 червня, президент України Володимир Зеленський перебуває з робочою поїздкою на Донеччині. За період президенства Володимира Зеленського це вже друга робоча поїздка у Донецьку область.

На початку візиту главу держави ознайомили з програмою розвитку малого та середнього бізнесу в місті. У свою чергу, Зеленський розповів про те, що держава може зробити для бізнесу:

"Що може зробити влада? Влада може не заважати і тільки допомагати", – підкреслив він.

Президент акцентував увагу на необхідності реформування правоохоронних органів та забезпечення інвестицій в інфраструктуру Донбасу.

Популярні новини зараз

Настя Каменських перетворилася на Катю Осадчу і станцювала, як у 17 років: "У кожного чоловіка мікроінсульт"

Європейські платіжки за газ порівняли з українськими: "Ледь не залишаємося голодними...."

8 березня та 1 травня скасують? У міністерстві ухвалили остаточне рішення

Після скандалу в Києві Instasamka "присмокталася" до тіла в капюшоні: на це дивляться наші діти

Показати ще

Крім того, президент Зеленський з робочою поїздкою відвідав Маріуполь.

Також гарант взяв участь в відкритті Центру ДСНС по розмінуванню Донбасу. Для цього центру закупили сучасне обладнання, а також роботів, які будуть допомагати з розмінуванням та рятувати життя людей.

Президент України Володимир Зеленський сьогодні, 15 червня, знову поїхав на Донбас. Як повідомляє telegram-канал "Черговий по Донбасу", Зеленський відвідав металургійний комбінат ім. Ілліча в Маріуполі і морський порт.

Як відомо, разом із Зеленським на ММКІ приїхав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Привід для поїздки - сьогодні заплановано підписання меморандуму про початок будівництва комплексу кисневого блоку на ММКІ з участю французької сторони. Тому на зустрічі є і посол Франції в Україні Ізабель Дюмон.