До 2020 року в Росії експерт прогнозує процеси, які спровокують кризу політичних еліт, так звану "гризню веж". Про це в інтерв'ю "Апострофу" повідомив російський історик, політолог, професор МДІМВ Валерій Соловей. 

За словами експерта, він прогнозує, що наступного року протестів стане значно більше. І тоді в Москві і Петербурзі теж почнуться протести, але вони будуть носити політичний характер.

"Це відбудеться, але не скоро. Тому що локальні протести поки все-таки поодинокі. Їх не так багато.  А те, що ми називаємо кризою еліт, або, як ви висловилися "гризнею веж" розпочнеться дуже інтенсивно не раніше ніж через рік – у другій половині 2020-го року. У такій країні, як Росія, політичні процеси не відбуваються дуже швидко", - зазначив експерт.

Популярні новини зараз

Зеленський звільнив усіх українських бранців Путіна за лічені місяці, а де ж був Порошенко?

Зеленський жорстко зчепився зі скандальною чиновницею: "Карамельку рошенівську витягни"

Як виглядає подружка Андрія Богдана: дівчина сірого кардинала України затьмарить Олену Зеленську

Від трьох тисяч кожному: пенсіонерам роздадуть додаткові гроші у липні

Показати ще

Як розповів політолог, російська влада поки що управляє громадянами з допомогою "ілюзії того, що вона потужна і грізна". І це на заляканих людей діє.

"Люди дуже бояться, вони залякані. Їм важко розпрямитися, заявити про свої права. Існує система адміністративно-поліцейського придушення. Вона працює все гірше, "идет вразнос", але вона поки що існує. Влада створює ілюзію того, що вона потужна і грізна. А люди вірять ілюзіям. І для того, щоб вони перестали в ці ілюзії вірити, їм треба пройти через деякі етапи політичного і навіть швидше громадянського виховання. В Україні формувалося громадянське суспільство, були можливі самі різні типи протестів. В Росії протести загнані фактично під асфальт", - зазначив Соловей.

Путін
Путін

Читай Знай.uа оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Експерт додав, що будь-які прояви суспільної свідомості у Росії практично вибиваються з людей. Це була досить успішна стратегія, вироблена роками і тепер людям важко долати наслідки цього. Але процес вже пішов.

Нагадаємо, Бойовики "ДНР" масово загинаються від смертельної хвороби

Як раніше повідомляв "Знай.uа", У Генштабі ЗСУ жорстко закрили керченський питання

Також ''Знай.uа" писав про те, що Російські паспорти голосно відгукнуться Путіну: ЄС готує удар по РФ