У ексрадника колишнього президента України Петра Порошенка Юрія Бірюкова проводять обшуки. 

Про це повідомляє "Громадське" з посиланням на інформацію представників партії Петра Порошенка "Європейська солідарність". 

Юрій Бірюков

Наразі деталі не розголошуються, результати та причини будуть відомі пізніше. Матеріал доповнюється.

Петро Порошенко

Читай Знай.ua в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Ю́рій Сергійович Бірюков, також відомий як Фенікс - український бізнесмен, який через створену ним групу волонтерів "Крила Фенікса" здійснює забезпечення українських військ в ході війни на сході України, радник президента Петра Порошенка (з серпня 2014 року по травень 2019), помічник міністра оборони (з жовтня 2014).

Нагадаємо, нещодавно провели обшуки в будинку та офісі одного з фігурантів у гучні справі вбивства херсонської активістки Катерини Гандзюк.

Співробітники Служби безпеки України навідались з обшуками до колишнього колишнього заступника голови Херсонської ОДА Євгена Рищука — слідство стосується вбивства Катерини Гандзюк та підпалу Олешківського лісу.

Як повідомляв портал Знай.ua, батько убитої активістки Катерини Гандзюк не стримав емоцій і жорстко висловився про суд над вбивцями.

Також Знай.ua писав про те, що партія прем'єра України Володимира Гройсмана "Українська стратегія" не збирається висувати на одному з херсонських мажоритарних округів Андрія Гордєєва, який може бути у причетний до вбивства Катерини Гандзюк.

Віктор Гандзюк розповів, що "прокуратура торгується з вбивцями", і що не такого рішення він очікував і "всім пофіг".