Віцепрем'єр-міністр України Павло Розенко за травень заробив 40,6 тис. гривень. З яких більша частина коштів - це різноманітні надбавки.

Про це сказано у відповіді секретаріату Кабінету Міністрів на запит Українських Новин.

Повідомляється, що Павлу Розенку було нараховано за травень 40 637 гривень, з них посадовий оклад становить 15 437 гривень, надбавка за вислугу років — 7 718 гривень, надбавка за інтенсивність праці — 13 121 гривню, індексація — 656 гривень, премія — 3 705 гривень.

Сума утриманих податків становить 7 924 гривні. Фактична сума коштів, одержана віцепрем'єром, становить 32 713 гривень.

Павло Розенко
Павло Розенко

Популярні новини зараз

Українцям дадуть знижку 50% на міський транспорт: як скористатися

Ольга Сумська відшльопала себе на очах у молодих красенів: куди там тій Дженіфер Лопес

Українки з Дубая після прильоту до Києва заговорили про жахи в'язниці: "Ми молилися щодня"

51-річна Ірина Білик на "Масці" вразила українців зовнішністю: "Що з обличчям?"

Показати ще

Окрім цього відома заробітна плата Генпрокурора України Юрія Луценка за травень. Вона збереглася на рівні квітневої та склала 105 017 гривень. При цьому оклад Луценко склав 37 000 гривень. Решта суми - це надбавки, доплати та премії, яких у Луценка вистачає. Після утримання податків і зборів Луценко отримав на руки 84 539 гривень.

Варто додати, що травень був перехідним періодом в Адміністрації президента, тому що до 20 травня там ще керувала команда експрезидента Петра Порошенка, а після - уже Володимир Зеленський.

Експрезидент України Петро Порошенко у травні встиг заробити 16 тис. 545 грн. Чинний глава держави Володимир Зеленський за 11 днів роботи в травні заробив 12 тис. 727 грн.

Більше за всіх заробив глава Адміністрації Порошенка Ігор Райнін – 147 тис. 554 грн. Його заступники Костянтин Єлісєєв, Сергій Марченко, Віталій Ковальчук, Валерій Кондратюк і Олексій Філатов отримали 136 тис. 205 грн, 77 тис. 397 грн, 38 тис. 244 грн, 31 тис. 431 грн і 18 тис. 877 грн відповідно.

Цікаво, що сам Володимир Зеленський за невеликий період президентства в травні отримав зарплату, а члени його Адміністрації не отримали її взагалі. Минулого місяця не нарахували зарплату Андрію Богдану, Сергію Трофімову, Юрію Костюку, Руслану Рябошапці, Кирилу Тимошенку, Вадиму Пристайку та Олексію Гончаруку.

Нагадаємо, у Зеленського придумали, як повернути українських героїв з полону в Росії.

Раніше Знай.uа повідомляв, Зеленський замінить Банкову на Український дім: як виглядатиме нова адміністрація президента.

Також Знай.uа писав, Батько Гандзюк написав емоційного листа Зеленському: "У нас тільки одна мета".