Лідер партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко розповів про перші кроки політичної сили, якщо вони пройдуть в Раду. Також він зазначив, що потрібно зробити владі для кращого рівня життя українців. Відповідні заяви прозвучали в програмі "Свобода слова" на ICTV.

Читай Знай. ua в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

"Якщо Зеленський зі своєю командою не посадять кожного п'ятого. Якщо будуть там сидіти ті, хто вкрали дрібниці, а ті, хто сотні мільйони, мільярди донині крадуть і ще продовжують, залишаться на свободі, то 73% перетворяться на 7% Порошенка або ще нижче", - повідомляє він.

На його думку, саме про це зараз потрібно думати президенту.

Популярні новини зараз
путін намагається закінчити війну в Україні з вигодою для себе, паніка в Кремлі досягає піку Відому акторку Енн Хеч із "Шість днів, сім ночей" відключать від апаратів після ДТП, мозок вже помер: "Вона не виживе" Олексій Арестович давав Києву 2 тижні на початку війни, а ОП Зеленського 12 годин: "Вони ідіотами виявилися" Переможниця "Битви екстрасенсів" Олена Курилова розповіла про порчу на путіні: "Цього не буде"
Показати ще

Гриценко пояснив, що базову річ, яку потрібно зробити – подбати про людей старшого віку, оскільки молоді самі про себе подбають.

"Саме тому наша партія "Громадянська позиція" одним з перших рішень зупинить через Парламент то бездумне підвищення пенсійного віку, яке закладено діючою пенсійною реформою. Спочатку – європейську тривалість життя, європейські пенсії хоча б від 200 євро і вище, а потім поговоримо про підвищення пенсійного віку", - пояснює політик.

Він вважає, що робити зараз цього не можна. До того ж варто пам'ятати про військових пенсіонерів, про яких часто забувають і не беруть їх до уваги, а це базові речі.

До того ж Гриценко вважає, що необхідна нормальна економіка, коли є можливість піднімати рівень життя людей.

Нагадаємо, Гриценко розкрив Зеленському очі на Луценка.

Як повідомляв Знай. ua, чому Анатолію Гриценко довіряє так багато українців.

Також Знай. ua писав, що Фірсов показав, навіщо Гриценко йде в Раду.