Голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко у своєму відеозверненні попросив президента України Володимира Зеленського скасувати показ серіалу "Свати" на телеканалі "1+1". Відомий політтехнолог і журналіст Юрій Романенко розповів, чому не згоден з думкою Іллєнка.

Іллєнко у відеозверненні сказав, що серіал "Свати" - це "Липецька фабрика" нинішнього президента Зеленського.

"Я знаю від вашого оточення, що ви болісно і емоційно сприйняли заборону "Сватів" в 2017 році і нібито це підбило вас балотуватися в президенти. Не повторюйте помилок ваших попередників: серіал «Свати» — це ваша Липецька фабрика", — сказав голова Держкіно Пилип Іллєнко.

Романенко знайшов аргументи в захист серіалу.

Популярні новини зараз
"Я людям зруйнував життя...": Руслан Ханумак йде з музики через скандальну пісню "Дика дичка" Вручення повістки на вулиці: кому з українців не можуть вручити папірець поза домом, відповідь юриста Українські імена, від яких полякам "зносить дах" через красу: вам пощастило, якщо ви їх носите Черги — не проштовхнешся? АТБ оголосили суперакцію зі знижкою в 50%, але є нюанс
Показати ще

"Держкіно нехай спочатку припинить розпилення мільярдів гривень на всяку квазіхудожню хрінь типу "Щоденника Петлюри". Тому що на відміну від "Сватів", які Квартал робить за свої гроші, цю муть роблять за наші гроші з бюджета"

"Чому ми повинні фінансувати каламуть? Якщо вони не можуть збирати касу, то чому ми повинні допомагати? Ви ж не будете купувати отруєний сир на тій підставі, що його зобив національний выробник? Так чому ми повинні фінансувати тупе бездарне отруєне вітчизняне кіно на тій же підставі? Тільки тому що хтось хоче свої під своє "патріотичне булькання" випилювати по 50-100 млн гривень? Так давайте кожному хто ходить у вишиванці з бюджету платити по 1000 гривень. Але це ж маячня", - заявив Романенко.

Він заявив, що "принципово проти існування таких контор як Держкіно".

"Це просто ще одна лавочка для розпилу бабла з держбюджету. За фактом держбюджет потрібно максимально звільнити від бездарних риб-прилипал, що не можуть жити без дотацій. Дотації мають сенс тільки там, де в перспективі створюється додана вартість, яка наповнює держбюджет".

Нагадаємо, "Квартал 95" відмовився від "Сватів".

Раніше портал Знай.ua писав, що Олена Кравець вразила заявою про майбутньої політичної кар'єри: "І ти туди ж?".

Також Знай.uа писав зірка "Сватів" похвалився в мережі побиттям дружини.