У п'ятницю, 5 липня, депутат з «Опозиційного блоку» Михайло Добкін хотів на мотоциклі «вперше проїхати по дорогах РФ». На в'їзді в Білгородську область нардепа розгорнули, знявши відбитки пальців і провівши ретельну перевірку.

«Доїхав до території РФ. Відібрали відбитки пальців, сфотографували в анфас і профіль, видали довідку і сказали: «Вибачте, це не ми, але Вам до нас не можна!» І на цьому всі плани закінчилися», - повідомив політик.

Він не уточнив, з якою саме сторони його затримали, але з контексту зрозуміло, що не пустили Добкіна саме росіяни.

Добкін на своїй сторінці у Facebook підтвердив інцидент.

Популярні новини зараз
Київ під вогнем: масована атака росії залишила руїни, десятки поранених та паралізувала столицю Пенсіонери можуть отримати тисячу гривень на ліки: кому та на яких умовах виплатять допомогу Українців накриють масштабні перевірки в липні: кого позбавлять соцвиплат та пенсій У всіх областях України: ТЦК запровадили важливі нововведення для військовозобов'язаних
Показати ще

«Ось такі справи. Але ми і не таке переживали! Прорвемося», — написав Добкін.

Нагадаємо, Добкін виправдався за повний ігнор інавгурації Зеленського

Як раніше повідомляв "Знай.uа" дочка скандального нардепа Михайла Добкіна пішла по стопах Зеленського

Також "Знай.uа" писав про те, що Дочка Добкіна показала тіло в татуюваннях і нарвалася на неприємності