Відтепер мобільний зв’язок буде всюди, навіть у найглибших селах. У Зеленського заявили, що більше ніхто не втратить конект зі світом, навіть якщо поїхав до села. Про це заявив заступник керівника офісу президента України Олексій Гончарук під час брифінгу.

"Завдяки Володимиру Зеленському вже за півтора року мобільні оператори поширять 4G на всі українські міста та дороги державного значення, а ще за рік - в усі населені пункти і на всі шляхи. Щоб ніхто не був обмежений в електронних можливостях. А це означає, що ми вже максимально близько, щоб почати користуватись "Державою у смартфоні", - заявили у команді Зеленського.

Читай Знай.uа в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

У пресслужбі глави держави зазначають, що це стане можливим завдяки підписаному Президентом України Володимиром Зеленським указу № 497/2019 "Про деякі заходи з покращення доступу до мобільного Інтернету".

мобільний зв'язок
мобільний зв'язок

Популярні новини зараз

Українці мають право на безкоштовну комп'ютерну томографію: у МОЗ розповіли як це зробити

Самотня Алла Мазур "заблукала" між двома красунчиками: "Не вдається за когось одного"

Українець прославив Карпати неймовірним знімком на весь світ: захоплює дух, поки гори огортає снігом

Тіна Кароль мовчазно "знищила" самовпевнену Олю Полякову на конкурсі: "Вічно кричить"

Показати ще

"В останні декілька років у мобільному зв’язку в Україні з’явилися технології 3G та 4G. До 1 липня у мобільних операторів був обов’язок охопити 4G обласні центри України. Щоб поширити його на міста з населенням понад 10 тисяч осіб, зараз у них є ще два з половиною роки", – зазначили у Зеленського.

мобільний зв'язок
мобільний зв'язок

Сьогодні 16 мільйонів українців постійно живуть без сучасного зв’язку. Така ситуація – всупереч Конституції та законам – дискримінує людей у можливостях і правах на отримання сучасних і якісних телекомунікаційних послуг, на інформацію.

Нагадаємо, що Зеленський скасував парад до Дня Незалежності, українці вибухнули.

Як повідомляв портал Знай.uа, Зеленський взяв у команду відомого футуролога.

Також Знай.uа писав про те, що українці відповіли, чого очікують від президента Зеленського: "Ти обіцяв!"