Юрист-правозахисник Сергій Коровченко, який працював начальником Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Криму до анексії півострова Росією відвідав улюблене літнє свято українців Івана Купала в Козельці.

Про це він повідомив на своєму офіційному сайті.

Разом із місцевими жителями він взяв участь у святкуванні. Коровченко подякував козельчанам за чудовий настрій, позитивні емоції та святкову атмосферу.

Популярні новини зараз

Зрада, маленька донька і дорослі розваги: що відомо про обранця Злати Огнєвіч на "Холостячці" Андрія Задворного

Донька Ніни Матвієнко Тоня розкрила правду про розлучення матері після 40 років подружнього життя: "Втомилися, хочуть самі пожити"

Роман Свечкоренко розкрив таємницю творців "Холостячки": не підпускали до Злати Огнєвіч до фіналу і приховали розлучення

Військовий призов в Україні скасовувати не будуть, але змінять термін служби: заява Міноборони

Показати ще

“Свято добра в Козельці до святкування Івана Купала. Як завжди чудовий настрій, позитивні емоції і святкова атмосфера. Козельчани – найкращі !”. Сергій Коровченко

Нагадаємо, юрист-правозахисник Сергій Коровченко, який працював начальником Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Криму до анексії півострова Росією домігся скасування Окружним адміністративним судом Києва ганебної реформи Укрпошти по закриттю стаціонарних поштових відділень на Чернігівщині.

Раніше ми писали, що 3-го липня 2019 року за позовом Сергія Коровченка Окружний адміністративний суд Києва виніс переможне рішення на користь громади. Наказ Міністерства інфраструктури, відповідно до якого у селах Чернігівщини закривалися стаціонарні поштові відділення скасовано.