Мапу проблем району Солом’янки створила команда штабу кандидата в депутати від партії Слуга народу Романа Грищука. Перші дані для карти активісти збирали на зустрічах кандидата з виборцями на окрузі. Найтиповіші проблеми району – відсутність води та благоустрій дворів. Але є і оригінальні запити – вертикальний басейн (так жителі називають довгобуд на місці басейну), прохання встановити баки для роздільного збору сміття.

«Ми провели понад 60 зустрічей. На кожній я пояснюю, що комунальні проблеми будинків – не повноваження народного депутата. Але ми просто не можемо залишити запити людей без відповіді. Тому команда придумала створити таку інтерактивну мапу. Ми не хочемо займатися проблемами жителів округу за тиждень до наступних виборів і засипами двори асвальтом, який зійде з першим дощем. Нова команда матиме нові підходи до роботи на окрузі», - коментує Роман.

Зазвичай робота депутата-мадоритарника зі скаргами жителів має наступну механіку. Житель више звернення в приймальню, а депутат звертається до виконавчого органу, який за це відповідає. Вважається, чим більше запитів зробить депутат – тим краще.

Карта, за словами її авторів, дозволить проблеми систематизувати і вирішувати комплексно, шукати системні рішення, розуміти, які є типові запити і що з ними робити.

Популярні новини зараз

Це руйнує сім'ї: чому у Зеленського готові позбавити українців субсидій

Голі фото мертвої Мерилін Монро з моргу витекли в мережу: зберігали в таємниці 57 років

У Зеленського готують українцям неприємний сюрприз: декларування доходів торкнеться кожної сім'ї

Зірка серіалу "Величне Століття" знялася у відвертій фотосесії: дочка Роксолани подорослішала

Показати ще

Додати свої проблеми на мапу можна за лінком:

https://zesoloma.org/mapa