Президент Володимир Зеленський підписав новий указ про проходження громадянами України військової служби у Збройних Силах України. 

Про це повідомляє прес-служба Президента.

Читай Знай.ua в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Популярні новини зараз

Головне за день вівторка, 25 лютого: в Україну завезли коронавірус і прогнозують "біблійний" потоп, а наркоторговець дає поради Гончаруку

Отямилася, коли витягали органи - дівчина раптово "воскресла", ледь не ставши донором мимоволі

Почалося: місцеві жителі обірвали життя розміщеного на карантин хлопця

Сині кити - ще квіточки, ця гра може коштувати життя вашій дитині, відео

Показати ще

Даний указ Зеленський підписав, 16 липня. Документ встановлює строки вислуги при можливому "введенні воєнного стану" для молодшого і старшого офіцерського складу, які проходять військову службу, дане формулювання замінене на "оголошення стану війни", і встановлюються строки вислуги "до дня і часу припинення стану війни".

Також документ отримав ще один пункт 263, в якому йдеться, що в разі введення воєнного стану для формування військових адміністрацій в населені пункти відправляються військовослужбовці з метою виконання завдань в інтересах оборони держави та її безпеки із збереженням на військовій службі без виключення зі списків особового складу.

За погодженням з Генштабом ЗСУ відряджені військовослужбовці звільняються з посад у військових адміністраціях і направляються в розпорядження Генштабу Збройних Сил України у разі:

  • припинення або скасування воєнного стану;
  • завершення виконання завдань в інтересах оборони держави та її безпеки;
  • невиконання військовослужбовцем обов'язків за займаною посадою.

Указ Президента набрав чинності з моменту його підписання.

Нагадаємо, Володимир Зеленський терміново скликав парламентарів для вирішення важливого питання, що стосується боротьби з корупцією.

Як повідомляв портал Знай.ua, представник ООН звернулась до Зеленського.

Також Знай.ua писав про те, що стало відомо, скільки полонених змг витягти презиедент Зеленський.