Головного редактора "РИА Новости Украина" Кирила Вишинського, якого звинувачують у державній зраді, залишили під вартою ще на 2 місяці.

19 липня Подільський суд Києва продовжив арешт керівнику  Кирилу Вишинському до 19 вересня. У ході засідання суду Вишинський попросив звільнити його під особисте зобов'язання. Про це пише "Громадське".

Прокурори просили продовжити арешт, аргументуючи тим, що є ризик втечі Вишинського. Зокрема, сторона обвинувачення в суді нагадала, що Вишинський має російське громадянство, він  відмовився від українського і до всього був штатним працівником російського пропагандистського ЗМІ.

Зі свого боку захист Вишинського настоював на тому, що він не збирається тікати з країни, адже має київську прописку і сам "зацікавлений у встановленні істини".

Щодо самого підсудного, який вінвідмовився від пропозиції бути обміненим на українських моряків, полонених Росією, то він заявив, що позиція прокурорів необґрунтована, а його повинні не обміняти, а звільнити, оскільки він ні в чому не винен.

Популярні новини зараз

Українці регочуть із Порошенка після святкування Дня Незалежності: "Вже і веселка на морді з'явилася"

Зеленський на всю Україну сказав заповітні слова: "Офіційно, кожного дня...."

Головне за ніч: мрія Зеленського, казус з Порошенком на Майдані, мінімалка у 7 тисяч гривень та нові ціни на продукти

ПриватБанк потрапив у ганебний скандал, українці прощаються з грошима: "Я лежачий інвалід..."

Показати ще

Варто зазначити, що рішення ув'язненого Вишинського значно послаблює позиції української сторони у переговорах щодо обміну полоненими.

На питання журналістів, чи має він намір продовжити журналістську діяльність у разі звільнення, він відповів ствердно, сказав, що хотів би продовжити.

"Звісно, я хочу продовжити роботу в професії, якою я займався", - заявив Вишинський.

Варто зауважити, що за даними слідства Вишинський щомісяця отримував 53 тисячі євро для проведення підривної інформаційної діяльності в Україні. Гроші з Росії перераховували не напряму Вишинському, а спочатку до Сербії, а звідти вже потім до України.

Нагадаємо, Вишинський відмовився від пропозиції України щодо обміну на моряків і заявив, що буде домагатися визнання своєї невинності.

Як повідомляв портал Знай.ua, , головний редактор "Еха Москви" Венедиктов передав Зеленському лист від матері журналіста Вишинського.

Також Знай.ua писав, Зеленський зробив синсаційну заяву щодо Вишенського і Сенцова.
Президент заявив, що Україна готова повернути Росії арештованого Кирила Вишинського за умови звільнення Росією незаконно ув'язненого режисера Олега Сенцова.