Дострокові парламентські вибори в Україні відбудуться вже у неділю, 21 липня. У суботу, 20 липня, триває день тиші, коли будь-яка політична агітація заборонена, а на виборчих дільницях - останні приготування. Однак вибори до Верховної Ради України опинилися на межі зриву в Індії.
Про це йдеться у листі МЗС, який отримали всі українські посольства за кордоном,
Читай Знай.ua оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Так, на дільниці для голосування в Індії передали печатки, які були використані для президентських виборів. Повторно такі печатки застосовувати не можна.

Міністерство закордонних справ України попередило посольства про неприпустимість передачі виборчим дільницям з виборів депутатів до парламенту печаток виборчих дільниць з виборів президента. Ці печатки мали бути повернуті у МЗС відразу після президентських виборів.

У МЗС повідомили, що такі безвідповідальні дії посольства в Індії вже привели до псування всіх бюлетенів і загрози зриву голосування 21 липня. У відомстві також нагадали, що посли несуть персональну відповідальність за зрив підготовки до голосування.

Друк бюлетенів для голосування

Популярні новини зараз
Перша леді Олена Зеленська боїться, що кожен ракетний удар буде для неї останнім: "Вірю" 3400 гривень в одні руки: як українцям отримати допомогу на ліки, їжу та проживання Марно витрачені гроші: які дрова засмічують піч і не дають тепла Активістка Грета Тунберг живе вже понад 100 років, світові надали доказ: "Вона намагалася повернутися, але тепер вона тут
Показати ще

Зазначимо, що у день виборів, 21 липня, дільниці на всій території держави будуть відкриті о 8:00 і закриються о 20:00. За місця у парламенті дев'ятого скликання боротимуться 22 партії. Вибори відбуватимуться за змішаною системою: половину депутатів обиратимуть за партійними списками, інших - у мажоритарних округах.

Нагадаємо, парламентські вибори 2019: список партій і останні рейтинги.

Як повідомляв портал Знай.uа, українці вірять у "Слугу народу" Зеленського і "Голос" Вакарчука, а Порошенка втомилися бачити в Раді.

Також портал Знай.ua писав Зеленський за кермом Tesla терміново звернувся до українців.