Президент України Володимир Зеленський проголосував на своїй виборчій дільниці на Оболоні і в коментарі журналістам фактично відмовив у шансах на прем'єрство лідер партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко та екс-прем'єру Володимиру Гройсману, пише Klymenko Time.

Президент заявив, що вже веде консультації по прем'єру і це буде "не колишній прем'єр чи спікер", а "молодий технократ".

"Я б дуже хотів, щоб це був абсолютно незалежний чоловік, який ніколи не мав відношення до влади, не був ні спікером, ні депутатом. Зараз вже веду переговори", - розповів він.

Нагадаємо, результати виборів на мажоритарних округах в Україні.

Популярні новини зараз
ТЦК "візьме на олівець": повідомили про нові штрафи Чи будуть відключати газ по графікам: що про це каже "Нафтогаз" Світла немає, але платити доведеться: заговорили про підвищення тарифів на електрику Українцям можуть дозволити забирати орендовані квартири, у яких вони проживають
Показати ще

Як повідомляв Знай. ua, вибори в Україні будуть охороняти навіть з повітря.

Також Знай. ua писав, що хто засинає Україну агітацією в останній день перед виборами.